Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S4 mini telefonba lehet más...

S4 mini telefonba lehet más fajta aksit venni?

Figyelt kérdés
Nem ugyanolyat szeretnék, mint a gyári, hanem valamivel nagyobb teljesítményűt, mert most lesz 2 éves a telefonom és ez eléggé gyorsan merül még úgy is, ha nem csinálok rajta semmit.Az lenne a kérdésem, hogy más fajta aksit lehet bele venni? Ha igen, akkor honnan tudom, hogy működni fog?

2016. aug. 6. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
2016. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12:49 Köszönjük szépen, sokat segítettél. Még azt guglizd ki légyszi, hogy az S4 akkuját hogyan szuszakolod bele az S4 Minibe, és le is zárhatjuk a kérdést. :)


Kérdező, nagyobb kapacitású aksit nem nagyon fogsz kapni, adott térfogatba adott kapacitás fér. Ez egy kimondottan gyenge telefon ilyen szempontból. Sztem inkább akkubankot vegyél, ha mindenáron erre akarsz költeni.

2016. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Az létezik, hogy ekkora teljesítményű ilyen árban van hozzá? Elvileg kompatibilisnek írja az s4 minit is...

2016. aug. 7. 15:59
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


ez meg kapásból drágább és alacsonyabb teljesítményű

2016. aug. 7. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek vastagított akkuk, hozzávaló "kimélyített" hátlappal, adott modellhez gyártják őket. Valószínű, hogy tényleg többet tudnak, mint a gyári akku, de a kapacitást nem hitelesíti senki, illetve az átlag felhasználó nem tudja lemérni sem, csak megsaccolni üzemidő alapján, ezért nem biztos, hogy annyit tud, mint amennyit ráírtak.
2016. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És megéri nem gyárit venni bele? Ami akár 1-200 mAh-val több elvileg? Mert ha vennék bele egy rendes 1900-ast, akkor azzal megint nem vagyok előrébb..szerintem. Külső aksim van, 6000mAh-s, most vettem..de hogy nem tölti fel rendesen az is biztos..pedig fel kellene.
2016. aug. 7. 17:09
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] és ez?
2016. aug. 8. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!