Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a telefonom,...

Miniatűr bullterrier kérdése:

Vízbe ejtettem a telefonom, mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Core 2 telefonomat meleg vízbe ejtettem. Max. 30 másodpercet volt vízben, azonnal kiszedtem az akkumulátort. Kb. 5 perc szárítás után visszaraktam és elindítottam. Elindul, de amikor kiírja a telefon nevét, megáll és fehéren kissé villog. Mit tudok vele kezdeni? Előre is köszi a válaszokat!

2016. aug. 7. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan azt gondoltad hogy 5 perc alatt kiszárad? Amint bekapcsoltad, a víztől zárlatos lett.

Kb 5 HÉT alatt kiszáradt volna. Mostmár keresztet vethetsz rá. Kezdj el új telóra gyújteni.

2016. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1es irta azt mar b.hatod
2016. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kiszedtem újra, most szárad. Van rá garanciám szerencsére, de várok még vele...
2016. aug. 7. 21:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
XD a garncua erre nem vonatkozik. Most mar hiaba szaritod... Annak mar annyi
2016. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ennyi volt, erre garancia semmit nem ér, de nyugodtan szárítsad csak, hogy ne legyen vizes a kuka...
2016. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
rip
2016. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Van rá garanciám szerencsére, de várok még vele..."

Helyesen így hangzik:

Volt rá garancia ...

2016. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már bekapcsol teljesen, de nem érzékeli a képernyő nyomását. Van rá biztosításom direkt vízbe ejtés és törés ellen.... Szóval nem kell okoskodni :)
2016. aug. 8. 17:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Nono. Ez nem okoskodás volt. A garancia meg a biztosítás nem éppen ugyanaz... Ha nem akarsz "okoskodást" ne írj hülyeséget...
2016. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Garancia akkor sem segít neked, de persze ezt nem én mondtam, hiszen mi "nagyokosak" vagyunk. Előző is csak véletlenül írta.
2016. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!