Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a hiba a honor 7 készülékre...

SenkiAlfonz2 kérdése:

Ez a hiba a honor 7 készülékre is vonatkozik? (android biztonsági hiba)

Figyelt kérdés

Itt a link a cikkről:

[link]


Itt a kérdéses készülék adatlapja (gsmarena):

[link]


nem vagyok túl jártas az informatika ezen részén így kérném a segítségeteket.


A probléma nem lenne számomra túl zavaró azt viszont nagyon fontosnak tartom hogy hogyha jelen van a honor 7-nél is ez a probléma tudjak róla. (amúgy a készülék jelenleg még nincs a kezemben és még a rendelést sem adtam le)


Segítségeteket előre is köszönöm!


(kérlek titeket hogy válaszotokat indokoljátok hogy tudjam mi van a honor 7-ben vagy mi nincs ami miatt ez a probléma nem érinti)



2016. aug. 8. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Qualcomm processzoros készülékeken működnek ezek az exploitok. Mondjuk a Play Store-os alkalmazásokat már szűrik ezekre, így alapvetően mindenki nyugodt lehet, aki nem .apk-ból, vagy valamilyen független alkalmazásboltból telepítget a telefonjára.


Ezenkívül a Honor 7 a Huawei házi fejlesztésű HiSilicon prociját használja, így pont ettől a fenyegetéstől biztonságban van. Persze ez nem jelenti azt, hogy arra a procira nincsenek root exploitok, amikről viszont nincs cikk a zindexen. Szóval sosem lehet tudni, mibe vásárolsz bele. Ha ez a telefon tetszik, vedd meg ezt.

2016. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod azzal tisztában vagyok(voltam) hogy ha a válasz negatív (nincs ilyen hiba) akkor is vannak hekker programok így soha nem leszek 100% biztonságban de azért jó tudni hogy a kiszemelt készülék érintet-e ebben a problémában (bár akár érintett lett volna akár nem a döntésemen nem változtatott volna)


Köszönöm a válaszod! és a gyors reakciód!

2016. aug. 8. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!