Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy/Hol tudnám megcsináltatni...

Hogy/Hol tudnám megcsináltatni az törött telefonomat?

Figyelt kérdés
Vodafone Smart Prime 6 telefonomat leejtettem és betört a kijelzője a bal felső sarokban. Ezenkívül az érintőképernyő sem működik ideálisan. A kijelző bal szélén érzékeli az érintést, de máshol nem. Sok szerviz nem vállalja a javíttatását, az egyetlen, ami vállalta, 40 ezer forintos javítási díjat ajánlott, ami véleményem szerint nem reális. Ki tud valami megoldást a javíttatásra? Gondolkoztam azon is, hogy ebay-ről megrendelem a szükséges alkatrészeket az ár töredékéért, de nem értek hozzá eléggé. Ez járható út lenne?

2016. aug. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha garanciás lehet megcsinálják a vodafonba.
2016. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ha az lenne, nem lenne kérdés a kérdés...

sajnos nem garanciális sérülés, hogy dobálom, biztosítás nem volt rajta.

egy jó b-tervet kéne kitalálni

2016. aug. 8. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itthoni szervízárak mellett megjavíttatni meglehetősen úri mulatság, mikor ennyiért vehetsz egy másikat.

2016. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze, vehetek egy másik, sőt minden bizonnyal venni is fogok, de most a legésszerűbb megoldást keresem javíttatásra
2016. aug. 9. 08:11
 5/5 Döme06 válasza:
Hát ha garis lenne, akkor 6ezer forintért megoldották volna a problémat(ugye ez az öndíj). Nem tudom hova valósi vagy, de Győrben megcsinálják a Baross uton.
2016. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!