Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ezt a telefont venni? ...

Megéri ezt a telefont venni? Akai Glory O5

Figyelt kérdés

Első telefonom lenne és szeretném kérdezni hogy szerintetek jó e?

(Amire használám: Facebook, Telefonálás, Instagram, stb...)


link: www.mall.hu/okostelefon/akai-glory-o5-fekete



2016. aug. 9. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen használhatatlan. 512 MB RAM az 0, szabad belső tárhelye is csak max. 1,5 GB lehet. Nekem normális Sony Xperia Z2-m mellett az ennél az Akainál kétszer több belső memóriás Sony Xperia M-em is szinte teljesen használhatatlannak tűnik. 40 ezerért viszont Kínából fullos (3 GB RAM, 16 GB tárhely, full HD, 5Mtelefont vettem faternak
2016. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éri kell ,nagyon kevés a memória és a belső tárhely is
2016. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem.

A telefon márkák legalja. Anyumnak G3ja volt. Tökéletesen működött több, mint 1 évig. Persze, hogy a kijelzőbe a folyadéknak a gari lejárta után kellett tönkremennie.


Ha úgy gondolod vegyél windows phonet. Nekem 520am van. Majdnem 1 éve nálam van. 3 éves volt, amikor megvettem.

Tökéletesen működik. Soha nem fagy le.

Annyit azért érdemes tudni, hogy 8.1-en a facebook néha kilép.

De egyszer se fagyott le, csak amikor felraktam rá a win10et. Arra nem alkalmas az 512 MB ram miatt.

Telefon egyszer se indult újra.

A többinek olvass utána. Sok sikert.

Ja még annyit, hogy semmi karc ne legyen a telefonon, és jól kérdezd ki az eladót.

Én 12 ért vettem egyik barátomtól fél éve. Ő 11-ért vette jófogáson. Akksija 3-4 órát bír, de legalább minőségi.

2016. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja mégegy a gyengélye a fényerő. Ha utcán akarod használni, árnyékolni kell, hogy láss valamit, de mit lehet várni ennyi pénzért.
2016. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!