Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez baj lehet? (több lent)

Ez baj lehet? (több lent)

Figyelt kérdés
Ma vettem egy okostelefont, és amikor 5%-on volt feltettem a töltőre, de azután kétszer is kihúztam. Először azért, hogy beletegyem a memóriakártyát, másodszor pedig azért, hogy beletegyem a SIM-kártyát. Aztán kb. háromnegyed óra múlva elvették az áramot, és a töltés megszakadt. Én úgy tudom, hogy az első töltéskor nem szabad vele foglalkozni, és a töltést sem szabad megszakítani.

2016. aug. 9. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A régi litíliumos (vagy milyen?) aksis telefonokat 24 óráig kellett tölteni de a mistani telefonokat elég 100% ig nyugi. Ha minden igaz akkor nem tett neki rosszat amit csináltá.:)
2016. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeknek az aksiknak kb tök mindegy. Ha akarod 20 percenként felrakhatod 5 perces töltési időkre.
2016. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen a válaszokat.:)
2016. aug. 11. 18:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!