Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry q10vélemények...

Blackberry q10vélemények többi lent?

Figyelt kérdés
lecserélném g4c-et és már korábban használtam egy régebbi blackberryt és nagyon megszerettem életem legjobb döntése volt az a kis szar csak valami komolyabbra vágoky és erről a telefonról szeretnék megtudni egy két információta kamera rendszer mennyire lehet rajta jól beszélgetni messengert lelehet tölteni rá válaszoakt előre is köszönöm

2016. aug. 10. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


A kameráról többek között itt olvashatsz (meg a google keresőben):

[link]


"mennyire lehet rajta jól beszélgetni"


Ez főleg rajtad és a beszédpartnereden múlik, nem a telefon fog gátat szabni nektek :D


"messengert lelehet tölteni rá"


A Facebook nem fejlesztett külön Blackberry-re, úgyhogy más cégek oldották meg több-kevesebb sikerrel. Itt az egyik:

[link]


Olvashatsz róla jót is, rosszat is. Személyes tapasztalatom nincs vele, és nem is lesz, mert fizetős :P


Én inkább egy androidos telefont vennék a helyedben, a Blackberry oprendszernek befellegzett (mondom ezt egy BB Z10 tulajdonosaként).

2016. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!