Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 SE messenger. Azt...

Iphone 5 SE messenger. Azt szeretném, hogy, ha nincs lenémítva a telefon, ne adjon hangot a messenger értesítés, csak rezegjen?

Figyelt kérdés
Ha a Beállítások>Messenger>Értesítések>Hangot kikapcsolom, akkor nincs rezgés se. Viszont ha bekapcsolom ugyan itt a hangot, de a messengerben az én fülön az értesítésekben kikapcsolom a hangot, csak a rezgés van bekapcsolva, ugyan úgy hangos pittyenés az értesítés. Hogyan lehet orvosolni a problémát?

2016. aug. 10. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, hónapok óta ismert probléma en mar a supportnak is írtam h azt az app ezen funkciója többek közt, es basznak ra.
2016. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Beállítás->Hangok->Vibrálás (és itt lehet a "rezgés csengésnél" "rezgés némításnál" dolgokat variálni) (lentebb pedig ha érdekel ott a "lakathangok" és a "billentyűhangok")
2016. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Helló,


Csinálhatod azt is, hogy készítesz egy üres hangfájlt, átkonvertálod a megfelelő formátumra, felteszed a telefonra, és azt állítod be csengőhangnak.

2016. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2.-3. kommentelő, én nem a csengőhangról beszélek. Mint ahogy azt leírtam a messenger értesítésről van szó. És azt szeretném, hogy nem lenémított állapotban, ne pittyegjen, ha üzenetet kapok messengeren. Leírtam, hogy kikapcsoltam messengeren belül a hangot, de ugyan úgy pittyeg.
2016. aug. 10. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Helló, oké leesett. Úgy értelmeztem, hogy az SMS-ező hangjáról beszélsz. Sajnos a FB Messengerrel kapcsolatban nem tudok segíteni.
2016. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg úgy vagyok (iPhone-on), hogy nekem sehogy (ezeket próbáltam) nem lehet valamiért az, hogy újra hangja legyen.. De nekem pont jó így, na meg alig használom a Messengert.xD
2016. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!