Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A htc one m7 telefonom nem...

Aty01 kérdése:

A htc one m7 telefonom nem akarja betölteni a rendszert. Mit tehetek annak érdekében, hogy betöltse?

Figyelt kérdés

A zsebemből kivéve a telefont, érdekes dolog köszöntött a kijelzőn. A telefon titkosítani akarta magát, valószínűleg feloldódott a zsebembe a billentyűzár és valamilyen balszerencsés módon elnavigálódott idáig furcsa, de megtörtént. Mindent megtettem annak érdekében, hogy abbahagyja a folyamatot, ennek köszönhetően mást nem tudtam csinálni, mint újraindítani. Utólag belegondolva nem biztos, hogy jó ötlet volt. Újraindulás a következő üzenet várt: "A titkosítás sikertelen A titkosítás megszakadt és nem lehet befejezni. Ezért a telefonon található adatokhoz nem lehet hozzáférni. Ahhoz, hogy újra használni tudja a telefontját, vissza kell állítani a gyári beállításokat. Ha a visszaállítás után beállítja telefonját, lehetősége lesz minden, a rendszer Google Fiókjában tárolt adat visszaállítására." Szóval abba már belenyugodtam, hogy bizonyos adataim elvesztek ez most nem is olyan nagy probléma. A szöveg alatt az egyetlen lehetőség a telefon visszaállítása. Erre rá is nyomtam újraindul majd behozza az Android system recovery-t. itt reboot to bottloader lehetőséget választottam. Ekkor bejött a "hardreset menü" amit a bekapcsolás+lehalkítás gombbal is elérhető. Rámentem a factory resetre (biztos ami biztos) újraindul elkezdí csinálni pár másodpercig aztán a következő üzenetet írja ki alulra: (felül ismét az Android sytem recovery menüje látható)

E:missing bitmap oem_unlock_bg

(Code -1)

E:missing bitmap oem_unlock_bg_yes

(Code -1)

E:missing bitmap oem_unlock_bg_no

(Code -1)

E:missing bitmap icon_ruu

(Code-1)

Backup necessary files in data partition

E:failed to mount /data (Invalid argumnet).. tryemmc mount

Formatting /cache...

Data wipe failed


Kérdés: Mi tudok csinálni, hogy ismét betöltse a rendszert, illetve használni tudjam a telefont?



2016. aug. 10. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Most arra tudok gondolni h a titkositas alatt pont a legrosszabbkor alitottad le az egeszet probald adb-vel ha jol gondolom az a problema h az oem unlock nincs bekapcsolva es mivel nem tudsz be menni a beallitasokba ezert nem is tudod bekapcsolni adb vagy linux alatt formazd le a helyes patriciokat es probald megint recoverybe
2016. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát formázzam le. Adb-t nem ismerem, linux alatt milyen fájlrendszerre, illetve fel fogja egyáltalán ismerni, mint meghajtót? Egyébként csak egy meghajtó van ahol az android a fájlait is tárolja. Felmerül a kérdés, ha leformázom teljesen a telefont, hogy fogom vissza tenni az androidot (gondolom van hozzá valamilyen flash-elős program, csak mivel még androidokkal nem kerültem ilyen "közeli" kapcsolatban ezért nem volt rá szükségem, így nem ismerek egyetlen olyan programot sem amivel képes vagyok androidot telepíteni)?
2016. aug. 11. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!