Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bekapcsolom a telekom...

Ha bekapcsolom a telekom Travel & Surf EU csomagját, hogy külföldön is legyen adatom, akkor az csak roaming esetén kapcsol be?

Figyelt kérdés

Tehát ha van saját Domino Surf csomagom, amiben van adat, és amellé bekapcsolom ezt a Surf EU csomagot, akkor amíg itthon vagyok, addig a Domino Surf adatát használja, külföldön meg a Surf EU-t?


Tehát teljesen automatikus a váltás az adatcsomagok között, vagy nekem kell megadnom valahogy, hogy éppen melyiket használja?



2016. aug. 10. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az EUs csak külföldön megy nem az fog fogyni belföldön.

Én éppen EU ban nyaralok és 1Gb os netet igényeltem (travel and surf L) de még nem használtam annyit hogy a belföldi és a külföldi elérje az 1 Gb ot, tehát nem tudok személyes tapasztalatot írni, ha szeretnéd írj, és nyaralásom végén megirom hogy nálam mi volt. :)

2016. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege végülis az, hogy küföldön biztos, hogy csak a Surf csomagot használja? Pl. ha netezek itthon mondjuk egy kocsiban és közben áthaladunk a határon, akkor automatikusan átvált a Surf adat használatára?
2016. aug. 10. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, énis neteztem a határon áthaladáskor :).
2016. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!