Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb giroszkópo...

Melyik a legolcsóbb giroszkópos telefon?

Figyelt kérdés
Többet is irhattok, de 50 ezernél többe ne kerüljön. Nem feltétlenül itthoni árban külföldi oldalakról nézve is. Linkeket is örülnék. :)

2016. aug. 11. 01:20
 1/10 anonim válasza:
50 ezerért már sok fajta telefont kapni,szerintem menj arúkereső aztan állítsd be az 50 ezres limitet, és nézelődj köztük
2016. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gugu Gabor ***** válasza:
0%

Szerintem az utóbbi 5 évben nrm nagyon jőtt ki olyan okostelefon amiből hiányozna ez a funkció.

Konkrétan mite szeretnéd használni?

2016. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Pokemon go zni akar xdddddd utolso jo nagy faszsagot irtal :) sok telefonból kihaggyák
2016. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom a telefonálás az már nem is kell elég a giroszkóp. Atya ég...
2016. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vr-os tartalmakra akarom használni. Van már rendes telóm amit minden nap használok. Vettem egy cardboardot és igazából ahhoz akarok telefont, tehát lényegében csak a része fontos nekem.
2016. aug. 12. 01:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 50ezerért nem fogsz olyan telefont kapni amin élvezhetően futna a Vr... Mert ahhoz nem csak giroszkóp kell hanem bazi erős hardver és nagy felbontású kijelző...
2016. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Újat nem kapsz. 100 ezernél kezdődnek a giroszkópos telefonok. És az nagyon nagy tévedés, hogy mindegyik telefonban van már, mert ez nem igaz. Gyorsulásmérő és iránytű lehet, hogy mindegyikben van, de a gyro szenzor nagyon nem ugyan az; az egy teljesen más kategória.


50 ezer körül használtan Samsung Galaxy S4-S5, ezekbe van gyro. De ott az iPhone 4-5, de ezek drágábbak.


Új telefonok, amikbe van gyro az LG G4-G5, Samsung Galaxy S6-S7, iPhone 6, Sony xperia Z5...stb

2016. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
40 körül (használt) LG G2... Gyroszkóp benne van, a full HD már elfogadható a VR-hez -és mint egykori zászlóshajó, a minőséggel sem lehet probléma.
2016. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:

Használtan 40 körül egy LG G2...

Gyroszkóp van, a full HD már elfogadható a VR-hez, egykori zászlóshajóként a minőségre sem lehet panasz... Esetleg ha piszkálni akarod, egy AOSP vagy CM alapú custom ROM esetén a sebessége is sokat nőhet...

2016. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsomnitrix válasza:
Xiaomi redmi 4x jó kb 40 ezerért 2-3GB ram ami már elvileg viszi a vr-t 5,5 inch kijelző és van benne giroszkóp én is a vr miatt szeretném használni mert nekem már van egy vr boxom és egy samsung galaxy core prime amiben nincs giroszkóp sajna
2018. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!