Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így kellene működnie? (PowerBank)

Így kellene működnie? (PowerBank)

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Power Bank-ot de nem teljesen értem ,hogy ennek így kellene -e működnie..

Egy "kisboltban" vettem itt németországban..

Szóval ez van ráírva :

2200mAh Lithium-Ion

Input: 5V/1A max

Output: USB :5V/1A max


Mikor a hozzávaló kábelt dugom be a gépbe/töltőmbe akkor nem világít semmit.. Viszont ha magát a telefonom kábelét dugom bele és úgy a telefonba bele akkor kéken világít..


ilyen fajta : [link]


kéne világítania töltés közben?Vagy ez így működik?

Előre is köszi :)!



2016. aug. 12. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez ilyen.


Szerintem ez olyan mint a drón töltők nagy része, ha gépbe dugod akkor fog világítani ha eléri a 100%-ot, ezzel is kicsit fogyasztva az akksit túltöltés ellen.

2016. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Ment a zold kez !:)
2016. aug. 12. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a gépbe dugod vagy töltőt dugsz bele, akkor pirosan villog míg tölt, és folyamatosan piros ha feltöltődött.
2016. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor az enyém hibás?:/ vigyem vissza?
2016. aug. 13. 00:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg gépbe dugva hagyni 5 órán át, ha nem fog világítani akkor hibás.
2016. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha az akku nagyon le van merülve, nem érzékeli a töltésvezérlő, nem fog tölteni kb 2 V alatt.

Vagy kiveszed és rátöltesz vagy kicserélteted.

2016. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!