Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 4 és edge?

Samsung galaxy note 4 és edge?

Figyelt kérdés
Miért ilyen drágák még mindig? már nem mai darabok, tetszenek és vásárolnék is szívesen egyet, de hogy még használtan és 100ezerft...hát nekem nagyon soknak tűnik

2016. aug. 12. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Azert ilyen dragak mert rajtuk van h samsung a nevert pedig fizetni kell
2016. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ugye az EUba nem jött a note5, szóval jelenleg itt ez a note széria legújabb készüléke. Ergo ez a csúcs note = drága
2016. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hm értem, nevetségesek néha ezek a telefon árak :D
2016. aug. 12. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
En ezert nen veszek telefont mas mobil erdekel? Es ha igen akk mennyi penzert akarsz venni mobilt?
2016. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen érdekel, konkrét ár nincs ha úgy gondolom körrekt az ár és minőségileg is okés akkor megbeszéljük az illetővel.
2016. aug. 12. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Redmi note 3pro, vernee appolo lite, g4, nexus 5x, mi 4s, LeEco Le Max 2, redmi 3pro, mi5 ezek mind nagyon jo ar/ertek aranyu telefonok amiket leirtam azoknak az ara mind 100alatt van ujonnan
2016. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!