Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várhatóan mennyit fog esni az...

Várhatóan mennyit fog esni az IPhone 6 ára a 7 megjelenésekor?

Figyelt kérdés

Most az iPhone 5S 100 ezer, az iPhone 6 pedig 160 ezer forint. Az iPhone-ok általában rendkívül magas, 200-250 ezer forint körüli áron szoktak kijönni, viszont ahogy kijön az új modell, a régi ára esik.

Tehát várhatóan kb. mennyi lesz az iPhone 6 ára szeptember végén, a 7 megjelenése után?


2016. aug. 12. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem 30 körüli esésre számíts csak.
2016. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Várhatóan megszűnik a hivatalos (Apple Store-on keresztül történő) forgalmazása az iPhone 6-nak, hisz a 6s ára fog arra a szintre süllyedni. Ettől függetlenül GSM-ekben be lehet majd még szerezni egy ideig, de áruk szerintem csak 7 hazai megjelenése után pár héttel fog érdemben (30e?) süllyedni. De mivel jós nem vagyok, ezek csak spekulációk.

Ugyanakkor ha hosszabb időre tervezel, szerintem 6-ot nem érdemes venni, mert csak 1 GB memória van benne. 6s-ben és 7-ben is több lesz, csak idő kérdése, hogy iOS-ek fejlesztése során mikor veszik ezt alapnak.

2016. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!