Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A képernyőfedvényt hogyan...

A képernyőfedvényt hogyan tudom kikapcsolni? Egyáltalán mi az?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná írni lépésről lépésre?

Samsung s7ről van szó. Google nem a barátom, pedig próbáltam rákeresni...



2016. aug. 13. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak találgatok: Betöltéskor először az alaplapgyártó reklámképe töltődik be a monitorra. Ez ki-be kapcsolható
2016. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne. WhatsAppnál akartam a kontaktokhoz adni egy számot és nem engedélyezi, mert előbb ki kell kapcsolnom a képernyőfedvényt. De hogy az mi, vagy hol keressem, sehol nincs leírva.
2016. aug. 13. 21:50
 3/7 Martinbh válasza:
Szóról szóra ugyan ez a bajom!Az én telefonom egy Acer Liquid Zest
2016. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megoldottam. A beállításoknál a fejlesztői beállításokat kikapcsoltam. Azóta működik rendesen.
2016. aug. 14. 14:41
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha le van töltve a messenger akkor az a hibás! Mivel a chatfejek engedélyezve vannak így a képernyő fedvény van. Kapcsoljátok ki az engedélyeket vagy a beállításokban,vagy a messengerben beállításainál a "chat fej engedélyezése" nem szabad hogy pipálva legyen. Aztán ahogy elvégezted a dolgodat, visszakapcsolod. Ennyi. Nálam így működik.
2017. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :) amint visszakapom a szervizből a telefont, kipróbálom.
2017. jan. 6. 00:37
 7/7 anonim válasza:
Ebben az a vicc, hogy az Android 4-esben semmi ilyesmi baromság nincsen, fut minden mint a kisangyal...
2017. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!