Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pokemon go-hoz mekkora amperre...

Pokemon go-hoz mekkora amperrel töltő külső aksi (a 2.1a-el töltővel csak merül) kell?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen telefonod van?
2016. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a telóm: Huawei Ascend P7
2016. aug. 14. 13:01
 3/10 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
A telefon 2A-nál többet biztosan nem vesz fel, nem támogat gyorstöltést se. Ez a max, amivel tudod tölteni.
2016. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha merül ott gondok vannak a telefonnal
2016. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a fényerőt.
2016. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a fényerőt, ha lejjebb veszem akkor a napfényben már nem látni a pokemonokat
2016. aug. 14. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Van egy 5letem töröld azt a szart!!!
2016. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy a powerbankod mennyi áramot ad le valójában. Az, hogy 2,1 A van ráírva, nem jelent semmit: 99%-ukon az szerepel. Ha ténylegesen képes ekkora áramfelvétel kiszolgálására, akkor ott van még az USB kábel is. Nagy szórás van abban, hogy mekkora áramerősség folyik át rajtuk. Az Ampere appal megnézheted, hogy a telefont ténylegesen mekkora áramerősség tölti. Lehet, hogy meg fogsz lepődni...

A lényeg egy jó powerbank, ami ténylegesen képes folyamatosan biztosítani a szükséges áramerősséget (YooBao, Xiaomi, Anker, stb.) illetve egy minőségi kanóc, amin ez át is folyik (pl. a Samsung S sorozat gyári kábele, Lenovo CD10, JBL Fliphez adott derót, stb...). A PoGOnak alapból nagy igényei vannak (állandó GPS, net, kijelző), gyengébb töltés mellett simán képes teljesen lemeríteni az akkumulátort.

2016. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gery Greyhound ***** válasza:

@Alex Fly hát én meglepődtem: a régi szar 1,5 amperes töltőre 2500-at ír, a 2,1-es Xiaomi Powerbank-re 2800-at, és mindkettő folyamatosan csökken (a 220-as töltő 700 körül állt meg, a Xiaomi 1530-nál)


Egyébként igaz, amit írsz, nekem 2 éve van meg a Xiaomi, és nagyon elégedett vagyok vele, full fényerő mellett is kb 8 százaléknyit tölt egy óra alatt, pedig a telefonom akkuja is sokkal nagyobb, mint az átlag (kb duplája, 6000 mAh) csak arra kell figyelni, hogy Xiaomi-ból is rengeteg a hamisítvány.


Ez itt tuti original: [link]

2016. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" Az Ampere appal megnézheted, hogy a telefont ténylegesen mekkora áramerősség tölti."


Köszönő viszonyban sincs a valósággal.

Mértem 2 műszerrel és az appal egy időben.

A műszerek azonos értéket mértek.

A telefonon viszont több különböző készülék esetén jóval magasabb értékek jelentek meg a valóságosnál minden esetben.

Amikor 140 mA volt a valós áramfelvétel, több esetben is 500 éa 700 között jelezte a telefon. Nem mindegy.

2016. aug. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!