Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4, Adblock Browser videó...

LG G4, Adblock Browser videó lejátszás hiba?

Figyelt kérdés

Helo!


Adott egy LG G4 mobil, amire felraktam az adblock browsert.

Ha a neten bármilyen filmet indítok el, 10 perc lejátszás után a film csíkos lesz (kb mint ez [link] , de van benne 45 fokban dőlt csík is, a színe az adott film épp aktuális színei alapján változik, tehát volt már barna, piros, zöld, kék stb).


Egyszerűen nem tudom, mi okozza ezt. Sima böngészővel nincs ilyen gondom (gyári), de ugye ott az összes reklámot az arcomba tolják, ami úgy kell nekem, mint púpos embernek a szélütés.


Lejátszónak MX player-t használok, de ez a jelenség akkor is látszik mikor a böngésző a maga alap video megjelenítőjével megy, meg akkor is ha külön MX playerrel nyitom meg a videókat.



#hiba #videó #LG #Adblock #LG G4 #adblock browser
2016. aug. 15. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
használj opera böngészőt, blokkolja a reklámokat, és normálisan működik.
2016. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz kipróbálom.
2016. aug. 15. 15:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy minden fis-f*s hirdetést feldob nekem operaban, valami más esetleg?
2016. aug. 15. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A beállításokban be van kapcsolva a reklámszűrés? Nekem működik rendesen. Adatkapcsolaton, és wifin is.
2016. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megvan, megyek is tesztelni mennyit bír így :)
2016. aug. 15. 18:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Alul a menüt valahogy nem lehet eltüntetni? Kicsit zavaró hogy mindig ott van.
2016. aug. 15. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen. A beállításoknál válaszd az alkalmazás elrendezés-Telefonszám opciót. Így lesz teljes képernyős.
2016. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!