Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezekkel a feltételekkel...

Ezekkel a feltételekkel milyen mobilt ajánlatok?

Figyelt kérdés

Nagyjából a keret 100ezer forint.

Igények:

- nagy tárhely

- sok alkalmazás fusson rajta, probléma nélkül

- sokáig bírja az aksi

- tiszta, éles képek

- gyors legyen rajta a net



2016. aug. 15. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

LG G4 például, vagy Sony Z4 (EU-ban Z3+ a neve)

Vagy ott van pár kínai mobil, de azokat utánam úgyis írják majd :)

2016. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Motorola Moto X Play, Vernee Apollo Lite.

Ha külföldi webshopokból tudsz rendelni, akkor:

Huawei Mate 8, illetve az Aliexpress oldalán a ZTE Axon 7-hez is olcsón tudsz hozzájutni (bár nem tudom, mik a pontos feltételek). Itt válogattam össze, további telefonokat: [link] (erősen ajánlott a kimovil oldalán akkor is rákeresni, ha nem az általuk felhozott webshopokból rendelsz, mert itt, sokkal jobban lehet szűrni, mint ahol én próbáltam [pl. az Árukeresőn] - itt még a B20 támogatást is meg tudod adni és sok minden más kritériumot is [pl. képernyő felbontás, milyen szenzorok legyenek benne és így tovább]).

2016. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hajnal Márton válasza:
leginkább LG G4
2016. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a kamera fontos akkor G4 vagy OnePlus 3. Szerintem az utóbbi éri meg a legjobban ebben az ársávban.
2016. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Honor 8
2017. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amiket már előttem leírtak, azok közül vagy a Honor 8-at venném, vagy az Oneplus 3-mat (esetleg 3T picit többért). Ha viszont használt telefon is szóba jöhet, akkor ajánlanám a Samsung Galaxy S7-et. 300 000-ért már kifoghatsz jó állapotút, jótállással :) szerintem ilyen áron nincs párja. Csak kell vigyázni a klónokkal. Merthogy vannak sajnos szép számban.
2017. máj. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül a Sony Xperia Z5 Premium mellett döntöttem.
2017. máj. 1. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!