Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok egy betűkinézetet...

Hogyan tudok egy betűkinézetet készletet letörölni az androidos okostelefonomról?

Figyelt kérdés
Android lollipopp és rootolva lett ezért próbáltam egy új betűkészletet de láttam hogy rossz ezért visszaállítottam az alapra de nem segített ezért nem tudok böngészni google chromba se sehol segítsetek kérlek!!!

2016. aug. 16. 19:08
 1/3 anonim válasza:

kijelző menüpont alatt szokott lenni a betütipus


de a legtöbb gyártó szokott tákolni valami saját appot, amiben a témákat lehet állitgatni, és akkor oda teszi a betütipust is.


ott lehet letörölni valószinüleg


persze ha programozási ismerettel kézileg is le lehet törölni

2016. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszide örülnék neki ha többen irnának
2016. aug. 16. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
felrakol egy olyan betűkinézet készletet, ami neked tetszik... (most jelenleg szerintem nincs betűkészlet a telefonodon) vagy újrarakod a telefonod
2016. aug. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!