Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megcsinálni?...

Hogyan lehet megcsinálni? Egyáltalán lehetséges? Sony Xperia M

Figyelt kérdés
van egy sony xperia m telom ami par napja be mondta az unalmast... az lenne a lenyeg hogy bekapcsolasnal decrypt keyt ker es nem tudom miert. nem allitottam be a telefon titkositasat. kicsit utana neztem es olvastam hogy nem csak nekem van ez a problemam. recovery modba kene valtanom ha minden igaz. viszont a telefon. gyari, vagy is se root, se unlockolt bootloader. meg lehet ezt meg valahogy menteni meg ? ja es meg annyi hogy a fizikai gombok kozul csak a be kapcs gomb mukodik.. segitsetek legyszi
2016. aug. 16. 19:51
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Recovery módban attól még el lehet indítani, és ott választani a gyári visszaállítást, vagy resetet vagy ilyesmit, de ahhoz van valami kombináció, pl. bekapcs gomb+hangerő fel gomb, stb....
2016. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez típushiba, meghalt a telefon. Csak alaplapcserével lenne jó, annyit meg már nem nagyon ér az egész.
2016. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!