Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S icloud törlés?

IPhone 4S icloud törlés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egy olyan kérdéssel fordulok most olyan emberekhez akik értenek hozzá és tudják hogy vannak ezek a dolgok.

Van egy még régebben vett iPhone 4S készülékem amelyen icloud van és be van kapcsolva az iPhone keresése(használtan vettem :( ) és hogyha letöltöm az ios 6.1.3 firmware fájlt az iPhone-hoz mert ugye abban nem volt még"find my iphone" és ha downgradelem akkor kitörlődik belőle ez az iPhone keresése dolog?



2016. aug. 17. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha használtan vetted, akkor az eladó törölje ki az icloudját!
2016. aug. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ezt megtehetnem de sajnos egy telefonosnal vettem ahol ugye az elado sem tudta de nem volt lopott mert szamla stb kaptam mellé ,és ugye így most nem lehet semmit tennem?
2016. aug. 17. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza és kérd vissza a pénzt. Ha tudtad, hogy le van zárva, minek "vetted meg"?
2016. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy le van zárva csak akkor derült ki számomra mikor felraktam ra az iOS 9-et.De mind1 nem érdekel van egy másikom is egy i6 csak gondoltam jó lenne az is valamire vagy eladni.(Persze csak icloud törlés után,visszavenni nem veszik mert nem vállaltak garanciát mivel egy olyan helyen vettem ahol zálogba adott telók is vannak és ez is az volt.)
2016. aug. 17. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Aha. Ha véletlen lopott a telefon, ne lepődj meg ha kopogtat a rendőrség... vagy csak szimplán a tulaj.
2016. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Talán ha lopott lenne akkor nem lenne gyári doboz füles töltő ja meg papírjai számla ...miért kell egyből arra gondolni hogy lopott !!!

És ismertem azt az embert akié volt csak férjhez ment és nem itt él tudod és ez végett nem fogom keresgélni a hölgyet aki történetesen rokonom csak zaciba adta a telefont majd megbeszéltük hogy oda adom a pénzt kiváltsa plusz ráfizettem és oda adta tudod !És szerintem ebben semmi illegális nincsen.Te is biztosan adtál el telefont nah akkor az is illegális volt!

2016. aug. 17. 17:32
 7/9 A kérdező kommentje:
És nem tudta unokatesóm se a jelszavát tudod nah csá!
2016. aug. 17. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a rajta lévő fiók tulajdonosa tudja feloldani. Downgrade-elni ugyanis nem lehet. Sehogy.
2016. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem volt reszetelve es nincs rajta kepernyozar akkor sima ugy, bemesz a menuben az icloudba es ott irja fekete feheren az email cimjet a tulajnak.


Na arra a cimre irjal neki egy levelet!

2016. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!