Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árukapuról rendelt már valaki?...

Árukapuról rendelt már valaki? A 2-10 napos vagy a 2-6 hetes szállítási idő valid?

Figyelt kérdés
Rendelésnél 2-10 napot ír szállítási időnek, egy következő (spam mappába érkező) e-mail esetében pedig 2-6 hetest. Most nem tudom melyiknek higgyek... a vevőszolgálat pedig már a sokadik e-mailre nem válaszol... kezdek gyanakodni a megbízhatóságukban. Arról nem is beszélve, hogy a rendeléstől számított 14 napig lehet elállni a vásárlástól, ami ugye pontosan 2 hét, ha 2-10 nap alatt szállítanak, ezzel nincs is baj, de ha 6 hét után kapok egy rossz minőségű kütyüt, ugye akár a fenekemet is kitörölhetem vele...

2016. aug. 17. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:

2-6 = Kínából megrendelik helyetted, ráteszik a saját hasznukat és 2-3-10-szeres áron eladják neked. Hatalmas lehúzás, miközben te is tudnál magadnak rendelni Ebayről vagy bármelyik kínai webpiacról.


Ők csak közvetítőként vannak jelen, ami elég nagy lehúzás. Ugyanazt a terméket sokkal olcsóbban megvehetnéd önállóan is, nézz utána.

2016. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, közben a vevőszolgálatosok is úgy tűnik, visszaértek a reggel óta tartó ebédszünetből, elvileg csak valami hiba csúszott a rendszerükbe, a hölgy szerint holnap érkezik a telefonom. Juhé. Ebayről és egyéb kínai honlapokról nem feltétlen olcsóbb egyébként bizonyos összeg felett rendelni, a NAV-mizéria meg a vámolás miatt. Egyébként így sem volt drágább, mintha bármilyen más eu-warehouseból rendeltem volna, viszont ha baj van, könnyebb nyakoncsípni a webáruházat, mert ugye ők vállalnak felelősséget akkor is, ha a Magyar Posta bénázik valamit, ők felelnek a szervizelésért is... 45k-t fizettem a komplett cumóért, van garanciám... az 45 ezres okostelótól pedig...hiába papíron frankó a cucc, azért csodát nem várok, aztán meg ha tönkre akar menni, 1 év alatt úgyis tönkre fog
2016. aug. 17. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:

30-40 ezer felett ne rendelj ilyen noname helyről. Ha már normálisan válaszolt az ügyfélszolgálat, akkor az már egy pozitív jel.

Egyébként szerintem ma lassan úgy állunk, hogy tényleg nem érdemes (közvetlen) kínából rendelni telefont, vannak olyan közvetítők, akik kis árréssel dolgoznak, és ha garanciális probléma van, akkor egy kicsit egyszerűbb a helyzeted.

2016. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sajnos túl jó áron volt ahhoz a készülék, hogy ne rendeljem meg, paypallal fizettem, így talán kicsit védettebb a helyzetem. A policy egyébként nem rossz, 14 napig elállhatok a vásárlástól, tehát ha a 14. napon nem kapom kézhez a készüléket, esetleg valami probléma adódik (pl. a fentebb említett vámolás) azonnal elállok a vásárlástól és még fogyasztóvédelemmel is kicsit megfingatom őket... Egyébként az ügyfélszolgálatos csajszi szerint ma érkezett meg az országba, holnap már taperolhatom is. Addig meg remélem a legjobbakat. Még sosem rendeltem így nagyobb értéket, a pár 1000ft-os ebay-s cuccokkal nem volt bajom, előre utánaolvastam mire kell figyelni, úgyhogy már tényleg csak a reménykedés marad
2016. aug. 17. 17:38
 5/10 anonim válasza:

Én rendeltem egy hónapja, online kifizettem, most futok a pénzem után, mert azóta sem érkezett semmi. Sem sms, sem e-mail nem érkezett a rendelés állapotáról.

Ügyfélszolgálat magasról tesz a megkereséseimre.

Remélem te megkaptad a telefonod.

Két hetet várok még, utána feljelentem őket.

Remélem más is megtette aki így járt velük, mert összevonva a kisebb összegű becsapásokat kaphatjuk csak vissza a jogtalanul átutalt összegeket.

2017. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nagy Tóth Alex válasza:

sajnos én is így jártam és mg meg is fenyegetek hogy fel

vagyok jelentve mert keményen beírtam a panasz könyvbe.

Én vagyok a károsult aki szintén a megrendelt terméket ki

fizette de sose kapta meg hát tényleg össze kéne fogni.

Mi a véleményetek?

Üdv

2017. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nagy Tóth Alex válasza:

Kedves Látogató,



az Árukaput kizárólag meghívott vendégeink használhatják. Ha kíváncsi vagy, meghívót a meghivo@arukapu.hu email címre küldött üzenetben kérhetsz.

2017. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nagy Tóth Alex válasza:

Üdv Tíz barátomat kértem meg hogy kérjen meghívót senki se kapott.

ezek az igazi szélhámosok

2017. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Két havi rendőrséggel és fogyasztóvédelemmel előttük való lebegtetés után végül visszakaptam a pénzem. Befizették a bankszámlámra, ámbár banki befizetéshez ugye személyi igazolvány kell, ezért közvetve vagy közvetlen tehát meg is vannak ;) Aki szeretne tovább lépni, hogy visszakapja a sajátját, az én ügyemből sok hasznos adatom van róluk, hogy sikerrel járjon.

Keressen meg privát üzenetben, elküldöm ezeket.

Tanúskodom is, ha kell.

Azóta biztosan készítettek egy új honlapot, ahol ugyanígy ártatlan embereket csapnak be, és sajnos sokan vannak köztük olyanok is ahonnan nagyon hiányzik ez a pénz, amit jogtalanul elvesznek.

2017. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem végül az utolsó napon megérkezett a készülék, az ügyfélszolgálaton rendesek és kedvesek voltak, bár ha előre tudom, hogy másoknak ilyen problémái akadtak, meg sem próbálkozom a rendeléssel. Szerencsére jól sült el, köszönöm a válaszokat
2017. aug. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!