Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alig van valami a telómon, de...

Alig van valami a telómon, de a tárhely nagyon kevés. Tudtok megoldást? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy Samsung Duos 2 telefonom van ami alapból 2GB-os. És van benne még egy 16GB-os SD kártya is.

A gond az hogy ha leakarok tölteni valamit pl egy alkalmazást akkor azt az alap tárhelyre akarja rakni amin nincs hely. Be kéne állítani hogy az SD kártyára töltse le ezeket mert ott még egy csomó hely van.De ezt nem tudom hol lehet beállítani.Valaki tudja? A másik gond hogy a képeket is alapból a tárhelyre teszi nem pedig az SD kártyára. És azokat se tudom áthelyezni az Kártyára. Ha vlki tud ezekkel kapcsolatban megoldást az lécci írja le. (Remélem érthető hogy mi a baj)



2016. aug. 17. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre a telefonra nem lehet semmit tolteni, azert csinaltak ilyen kicsire. Egyebkent 4GB-os nem 2. De akkor se fer ra semmi ha az SD-re probalnad tolteni mert kb 30%-at a proginak ugyis a telora akarna tolteni, a cache-rol nem is beszelve mert az 100%-ban a telon van.


Szoval kuka.

2016. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem:

Egy SD kartya egy Andorid teloban nem arra van hogy installalj ra hanem arra hogy az MP3 zenedet vagy konyveket vagy folmeket oda mentsed ki. Tehat nem futtathato fajlokat, hanem sima lejatszhato/olvashato fajlokat lehet csak ratenni. Progikat nem.

2016. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, megoldás normalis telefon
2016. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A gond az hogy ha leakarok tölteni valamit pl egy alkalmazást"


Igen, az a gond hogy le akarsz tölteni.

Ne tölts le.

2016. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De sajnos nem tudom leváltani a telefont mert tavaly kaptam és nincs pénzem újra. Alap alkalmazások meg kellenek: facebook, viber stb...

És a fotókat és a zenéket hogy lehet átrakni az SD-kártyára?

2016. aug. 17. 15:09
 6/8 anonim válasza:
100%
hasoló gondom van, csak az én telefonom már 3 éves, muszáj volt lemondanom mindenféle alkalmazásról, egyedül a facebook lite és a viber van rajta. a képeket-zenéket kijelölöd, é van olyan lehetőség, hogy áthelyezés és azzal átrakod. vagy számítógéphez csatlakoztatod és ott egyszerűen áthúzgálod
2016. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Alap alkalmazások meg kellenek: facebook, viber stb... "

Miért nem ezzel kezdted, akkor nem a telefonnal van a gond.

A használójával.

Tudod hogy nem űrhajó a telefonod, de úgy csinálsz mintha az lenne.

Ezen tényleg nem tudunk segíteni.

2016. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os-nak köszi a segítséget!:)
2016. aug. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!