Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől gyors és jó egy okostele...

Mitől gyors és jó egy okostelefon?

Figyelt kérdés
Mármint a ram miatt jó vagy ghz miatt?
2016. aug. 17. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Minkettonek erosnek kell lennie
2016. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden osszejatszik nem eleg a ram ghz persze az is elengedhetetlen de a szoftveren is rengeteg fugg
2016. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az összes gugli mizériát kitörlöd ,nem frissíted minden nap ,úgyanis az android mocsokság már egyfolytába frissítené az összes sz art,azért kell már asztali pc- hez hasonló konfig egy sza ros telfonban.nekem ,hogy kigyomláltam a haszontalan guglemocskot kb. 4szer annyít bír mint gyárilag.
2016. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért egy telefon max névlegesen "pc erősségű..."
2016. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MZ.per.X ***** válasza:

A nyelvezetével nem értek egyet, de alapvetően igaza van Anticinek bizonyos dolgokban.


Én például viccesnek tartom, hogy régen az üzenetváltást simán meg lehetett oldani mai szemmel vicces hardverrel rendelkező telefonokkal, most meg egy Messenger futtatásához kisebb erőmű kell. Vagy emlékszem anno menyire ideges lettem, hogy a korábban működő Skype 1-2 frissítés után el sem indult az adott hardveren.


Az is tény, hogy sok telefon rogyásig van pakolva felesleges szarokkal. Google, Facebook cuccok például mindig is lefogtak egy csomó erőforrást. Ráadásul a a Face simán használható volt böngészőben is, gyorsabban mint külön alkalmazással, amíg el nem lehetetlenítették a böngészős csevegést.

2016. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!