Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m4 aqua zárolási...

Sony xperia m4 aqua zárolási képernyő?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy a zárolási képernyőn alul van három ikon.

Egy telefon jel, ez lakat, és egy kamera jel.

Azt tudom, hogy a kamera jelet hogy lehet eltüntetni, de a telefon jelet is el szeretném.


Tudja valaki, hogy ezt el lehet-e, vagy nem?

És ha igen, akkor hogy?



2016. aug. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Camera app -> menu dots -> general settings icon -> quick launch: turn off.


Will remove icon from lock screen but also disable the dedicated camera button launching camera app.

2016. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Thanks, but I want to remove the phone icon
2016. aug. 17. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló,


Ha jól sejtem, azzal a telefonikonnal csak vészhívást lehet indítani. Pl. a 112-t lehet hívni, vagy az általad megadott számot lehet felhívni. A vészhívás funkció minden telefonon követelmény, még SIM-kártya nélkül is működik. Így ezt nem tudod eltávolítani.

2016. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Múltkor amikor lapozgattam az Xposed modulokat láttam egyiknél ilyen funkciót.


Persze nem biztos hogy neked ez megoldást jelent, főleg ha nem hallottál még az Xposed-ről, de ha a Root&Recovery-ről sem, akkor felejtsd el.

2016. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a vészhívás, hanem a rendes tárcsázót hozza be.

Ami engem csak azért piszkál, mert nem használom, csak a kapcsolatokat használom, ugyhogy felesleges kintre a tárcsázó, de azért köszönöm nektek:)

2016. aug. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!