Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidosokhoz szólna a...

Androidosokhoz szólna a kérdésem. IPhone használó vagyok és érdekelne, hogy Androidon is lehet-e olyan utasításokat adni a készüléknek a mikrofonos fülhallgatón keresztül, mint iPhone-on: zenelejátszás szüneteltetése, következő számra ugrás, stb?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék Androidra váltani, mert teljesen elégedett vagyok az iPhone-ommal, csak felmerült bennem, hogy lehet-e ilyet Androidon is. Nagyon jó, hogy a zsebemből se kell kivennem a telefont, hogy megtudjam mennyi az idő. Van olyan program Androidra, mint amilyen az Apple Siri?

2016. aug. 17. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

"Nagyon jó, hogy a zsebemből se kell kivennem a telefont, hogy megtudjam mennyi az idő."

Jaj, de jó neked!!! Ja, hogy az androidosoknak sem kell elővenni:

[link]

2016. aug. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helló,


A Google Now van androidos telefonokra, ami hasonlít a Sirire, itt van róla a wikipédia-cikk:

[link]


Itt van egy idén júniusi cikk (angol nyelven), ahol sorolják az elérhető hangutasításokat:

[link]


Az iphone-on is ki tudod próbálni, hogy milyen, a Google app elérhető az app store-ban:

[link]

2016. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-es! Nekem is van karórám, csak nyáron nem szoktam hordani, mert nem akarom, hogy legyen egy fehér csík a csuklómon. Köszönöm a válaszod! El tudom képzelni mennyire értelmes vagy.


#2-esnek köszönöm a normális válaszát!

2016. aug. 19. 15:04
 4/4 anonim válasza:
Az ilyen bújtatott (+a direkt) felvágós hozzáállás miatt néha szégyenlem, hogy almás vagyok... x) De most komolyan, ez mire jó azon kívül, h te mekkora király vagy az almáddal...? xD
2016. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!