Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan olcsók ebayen a...

Miért olyan olcsók ebayen a powerbankok? 50000mAh 2000Ft körül. Merjem megvenni? Tönkreteheti a telefonomat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

50 000 mAh?

Az még 5000-nél is gyanúsan olcsó lenne.

Tudod mennyi az 50 000 mAh? 50 Ah, egy kisebb autó akkumulátora 44Ah... csak a miheztartás végett.

2016. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tönkre nem fogja tenni a telefonodat, de fel sem fogja tőlteni!

Az akkumulátor valós kapacitása jóval alacsonyabb lehet, élettartama pedig nagyon rövid és a töltési áram is kicsi lehet, ami miatt magyon lassan tőlt majd.

Én a Xiaomi márkát javaslom, a legjobb ár/érték arányú, ugyanolyan megbízható mint akármelyik neves márkánál, viszont kedvező az áruk! Kapacitás szerint pedig 5, 10 vagy 20 Ah körülit javaslok.

2016. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az 50 Ah, annyi egy autóban van.

Hogy miért olcsó?

Mert a sz@rt drágán nem lehet eladni.

2016. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ilyen olcsók, mert rossz minőségűek (li-ion akkuk előállítása nem egyszerű), és mert köszönőviszonyban sincsenek a paraméterek (pl kapacitás) a valósággal.

Még sosem hallottam olyat, hogy egy powerbank tette volna tönkre valaki telefonját, de elméleti síkon abszolút nincs kizárva (elég, ha túlfeszültséget ad).

Szerintem nem érdemes ilyeneken spórolni, mert egyrészt könnyen lehet, hogy nem is fog működni (2 éve Karácsonyra kaptam egy ilyen kis csodát, meg sem nyikkant), vagy hamar tönkremegy, és eleve nem fogja hozni az elvárásokat.

#2 írta a Xiaomit, azok valóban jók, mind elektronikai, mind anyaghasználat szempontjából, csak arra figyelj, hogy eredetit vegyél - mert igen, már azokat is hamisítják...

2016. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra is vigyázz hogy az ebayes xiaomi power bankok 90%-a hamis, szóval nehogy onnan vedd. Keress magyar webshopot.
2016. aug. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:

50 Ah, 2000 Ft, tenyérnyi méret?


Muhaha! Te még mindig hiszel a mesékben?

2016. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!