Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ilyet csinálni? És ha...

Benedik85 kérdése:

Lehet ilyet csinálni? És ha igen akkor hol és hogy?

Figyelt kérdés

Nos, a kérdésem eléggé körülíratlan lesz és tudom baromságokat mondok, viszont valami megoldást ki kéne találnom és ragaszkodok, ehhez ha lehet, mert ezzel lehetne a legcsöndesebben elintézni a dolgokat. ( Olvasás közben tudom össze vissza van minden, de ez fontos )


Én vagyok a családban a legidősebb fiú és sok kistestvérem van, nagy földünk van és szüleimmel és három ( a családban ) idősebbik testvéremmel el tudjuk tartani a családot, pénzt keresni és közben főiskolára, egyetemre járni, nem vallási okokból élünk kilencen a családban.


Lassan ketten elköltözünk és építkezünk, de a családunk eléggé egyben van és egymás nélkül kisebb korunkban mi se mentünk semmire volna, a helyzet az, hogy ennek a nagy családnak érzelmi árny oldala, hogy a gyerekek eléggé függenek egymástól és szüleiktől, 3 picibb kistestvérem van és egy, aki most megy első osztályba, eléggé szülő függők és mi is azok voltunk a nagyokkal emlékszem...


A témába bele vágva, apám tudom csalja édesanyámat és bizonyos sejtéseim is vannak kivel, ráadásul ezt biztos Facebookon teszi, multkor csak elsétáltam mellette és egy eléggé "érdekes" üzenetet tett, de nem néztem, hogy kivel később viszont ez is összeállt ( de ezen kívül van még pár, nem ez a lényeg most, elnézést, ha pontatlan vagyok ).


A baj az, hogy a telefonja eléggé le van zárolva (... a zárolási jelszavait tudom és a mintát is, ezt szó szerint értem, hogy le van zárva ...), minden egyes téren és sokszor magával is viszi mindenhova, el is teszi speciális helyre, kikövettem, és este, ha itthon alszik mostanában itt hagyja, ezért éjszaka meg tudnám tenni, hogy felrakom a géphez és engedélyezem, hogy a telefon adataihoz hozzáférjek, de így is bonyolult nekem, agrár és gépész mérnök vagyok, de ezekhez nem értek sajnos, pedig eleinte kérdeztem pár embert, de sajnos utána ők se tudtak mit kezdeni pedig segítettek volna...


Újra csak mondom, hogy rá kéne jönnöm, hogyan találhatom meg a facebook jelszavát a telefonján visszakeresve mivel, amikor nincs nála mindig kilép Messengerből és facebookból is... Ezen azért múlnak dolgok, mert a föld anyánké, ő egész nap dolgozik apánk pedig egyre másabb és kevesebbet, és itt valószínűleg anyagi problémák is lesznek, ha válásról van szó és a föld ellenére és a sok gép ellenére, azért mi sem engedhetnénk ezt meg. Továbbá, anyánk azt akarom, hogy ezt ne olyan körülmények között tudja meg amire számítunk hárman...


Magyarán ha tudjátok, hogy lehet telefonon, a gépre csatlakoztatva megkeresni a jelszót valami data mappában vagy ilyenek, kérlek írjátok le a módját! ( Tudom, hogy hülye megoldás, de igenis ez talán még könnyebb és jobb lenne... ) Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!



2016. aug. 19. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha google chrome böngészővel megjegyeztete a jelszót akkor Beállítások > Jelszavak mentése erre rákatintasz és ami jelszó elcan mentve kijön. Ehez nem kell gép.
2016. aug. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Telefonos fb-t használ az a baj...
2016. aug. 19. 08:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, a házasságok két színtéren játszódnak. Van egy színtér, amit mindenki lát, és van egy másik, ami csak kettejükre tartozik. Ebbe te nem látsz bele, tehát nem is nagyon tudsz beleszólni. Nevedből ítélve 31 éves vagy. Lehetne annyi eszed, hogy ne kavarj be a szüleid dolgába.
2016. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!