Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Androidon sérült...

Hogy lehet Androidon sérült képeket visszaállítani?

Figyelt kérdés

Több mappában voltak képeim (telefonmemóriában és SD-n egyaránt). Egy helyen akartam tudni őket, ezért SD-n külön mappába tettem őket. Aztán megnyitottam a mappát és már nem tudtam megnyitni a képeket. A galéria ikonja van a képek helyén, méretük 0 B. Gondoltam, ez azért van, mert be volt telve az SD-kártya, de nekem ez áthelyezéskor nem volt eszembe, a telefon se jelzett.


Valami ingyenes alkalmazást tudtok visszaállításra?



2016. aug. 20. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
buktad
2016. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norbi658441 ***** válasza:
Itt nincsen Lomtár szóval nem lehet visszaállítani.Ami kitörlődött/elveszett azzal nem lehet semmit kezdeni esetleg indítsd újra a telefont.
2016. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem elveszett csak megsérült áthelyezés után. Vagy az felér a kitörlődéssel?
2016. aug. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!