Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 2 vagy Xiaomi Redmi...

Oneplus 2 vagy Xiaomi Redmi Note 3 Pro?

Figyelt kérdés
Melyik az erősebb, és melyik éri meg jobban árat is nézve?

2016. aug. 21. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Én a Oneplus 2-t venném. a MIUI borzalmas szerintem teljesítményben, nagyon lassú. A Oneplus 2 nekem jobba is tetszik, és 64-esben 4 giga RAM van. Szóval ha van rá pénzed, akkor azt vedd. Egyébént a Note 3 Pro sem egy rossz telefon, de ha nem vagy megelégedve a MIUI-val, akkor Romolnod kell.
2016. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Néztem teszteket, a Note 3 Pro jobban teljesített, de az igaz hogy a oneplusnak jobb a romja és a stock android jobban tetszik.
2016. aug. 21. 14:10
 3/18 anonim ***** válasza:
Antutu-ra, meg egyéb benchmarkokra nem szabad adni. Én is jobban szeretem a stock droidot, Redmi 3-on is CM-et használok.
2016. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De akkor nekem melyik az érdemesebb? Mégiscsak olcsóbb a Note 3 Pro, mint a Oneplus 2
2016. aug. 21. 17:15
 5/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyival nem jobb a Oneplus, hogy megérje a felárat.
2016. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És esetleg a Huawei P9 Lite? Az jobban megéri, mint a Note 3 Pro?
2016. aug. 21. 18:09
 7/18 anonim ***** válasza:
75-ért inkább ez: [link] 4 (négy!) giga ram, és stock android 6.0
2016. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát a Note 3 Pro az 65000 Ft, és tudtommal ehhez gyakran jön frissítés. Meg a Vernee Apollo Lite az stock android, de nagyon kopasz. Nem tudom, az a baj, hogy nekem az a lényeg hogy 2-3 évig semmi baja ne legyen a telefonnak, a felhasználói élmény nagyon jó legyen évekig, gyors legyen a telefon. Ahhoz lehet hogy valami olcsóbb is elég lenne, nem tudom. Erről a Vernee Thor-ról hallottam, az elég olcsó is és gyors is. De még mindig egy kissebb kínai cégről beszélünk, nem tudom hogy egy Thor vagy egy akármelyik Vernee vagy Xiaomi bírná e évekig. Erről vélemények? Esetleg valami olcsóbb, de tökéletes telefon?
2016. aug. 21. 20:28
 9/18 anonim ***** válasza:
A Xiaomi mostanában sajnos nagyon elhanyagolja a telefonjait, mert rengeteget ad ki. Viszont nem tudom, a Verneeben sem bíznék annyira. Egyébként lehet, hogy én vennék egy Thort, az legalább olcsó. Ha szerencséd van, akkor tényleg elmegy 2 évig, a Vernee pedig tényleg szorgosnak tűnik terméktámogatás terén. De 75-öt félnék kiadni egy Verneeért. Xiaomi se rossz egyébként, ott legalább nem ócska az érintőképernyő, mint a Thornál. Ha pedig bejön a MIUI, akkor válaszd azt. Nekem még mindig az tűnik a leginkább összerakottnak (a sajátom alapján).
2016. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Neked milyen Xiaomi telefonod van?
2016. aug. 21. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!