Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a viber?

Miért csinálja ezt a viber?

Figyelt kérdés
Ismerősöm nincs letiltva meg semmi,amit én írok neki üzenetet ő megkapja és látja is,de amit ő ír nekem én nem látom egyáltalán.újraraktuk mindketten,kitöröltük egymást telefonkönyvből meg vissza,de ugyan úgy ő látja az én üzeneteimet,de az ő válasza nálam nem jelenik meg,csak az hogy látta.

2016. aug. 21. 23:36
 1/2 kovacsattila1991 válasza:
Sajnos blokkolnak rosszakarók rengeteg dolgot. Nekem facebookkal és viberrel is rendszeres probléma. Volt hogy el akartam adni egyes dolgokat,és amikor haza kellett mennem külföldről pénzügyi gondok miatt,véletlen az úton nyilt meg az egyebek mappa facen magátol.Az állásajánlatokra és az eladandó dolgaimra kapott válaszokkal .. De amúgy meg meg sem tudom nyitni mobilon az egyebeket. Hidd el ha valakit kifognak és "figyelnek" az rengeteg bajjal tud járni. Nem vagyok se paranoid sem agybeteg. Bár remélem a te esetedben más a probléma. Én amit átéltem ezzel,azt keményen átéltem hidd el nekem.
2016. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azóta megoldódott,leblokkoltam a számot és vissza,egyből jó lett.
2016. aug. 26. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!