MIért nem tölt?

Figyelt kérdés
5 hónapos, eredeti Lenovo A6000 telefonom nem tölt ki írja hogy tölt de folyamatosan merül, jelenleg ott tart hogy be sem kapcsol, más töltővel is ugyan ezt játsza el, szervízbe ne engedik hogy vigyem mert egy kicsitt be van repedve a kijelző és ezért a szervíz nem küldi tovább a márkaszervíznek. Valami ötlet? Alkatrész csere?
2016. aug. 22. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az akksija kiveheto, akkor vedd ki es probald ugy tolteni. akksi nelkul. ha ugy bekapcsol, akkor meghallt az akksija, szerintem ez lesz a problema
2016. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgysem megy :(
2016. aug. 22. 17:09
 3/3 Supro válasza:
Sziasztok, nekem is ugyanez a kérdésem lenne. Próbáltam aksi nélkül,de nem az aksi hibás,a probléma ugyanúgy fent áll! Előre is köszi!
2017. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!