Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan változtassam meg az...

Hogyan változtassam meg az Apple ID-met ha nem emlékszem a biztonsági kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Eladtam egy iPhone-t interneten keresztül. Ki adtam a vevőnek az Icloud fiókom bejelentkezését+jelszavát hogy ki tudjon lépni a srác belőle, mert nekem nem sikerült.

De most félek hogy valamit el fog "babrálni" és vagy most már bármikor hozzáférhet az adataimhoz( Igen igen, előtte eszembe se jutott ilyesmi) ezért szeretném megváltoztatni.


Csak hogy a biztonsági kérdéseimre, nem tudom a választ, pedig nem túl nehéz.

Fel szoktam írni minden fontos információt pl jelszók stb jegyzetekbe a gépbe. Ugye azt mondják, akinek nincs esze, legyen notesze. Na ez akkor is így volt, csak kb 4 hónapja ki kellet cserélni a HDD-t a Laptopomba mert tönkrement, és ugyebár így a felírt adataim is elvesztek. A jegyzeteimmel együtt.


Mit tehetek? Új Apple ID?

Köszönöm!



2016. aug. 23. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívt fel az applet én is ezt tettem.

Kérdezik a születési dátumot, meg a jelszót, meg még valamiket de nem emlékszem.

Lehet hogy ez ma nem így működik 2014-ben volt

2016. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
apple id recovery
2016. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagy nehezen eszembe jutott az egyikre a helyes válasz :)
2016. aug. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!