Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom egy...

Elhagytam a telefonom egy vonaton, mit tehetek?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege az lenne, hogy hogyan tudnék esetleg utánakérdezni, hogy megtalálták-e a telefont, és ha nem akkor hogyan kell letiltani a telefonszámom, facebookfiókom, stb.

2016. aug. 23. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha nincs a MÁV talált tárgyak osztályán, vagy nem becsületes megtaláló találta meg, akkor hidegvizet ihatsz rá.

SIM-kártyát tudod letiltatni úgy, hogy bemész a szolgáltatódhoz, és bejelented a dolgot.

2016. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Védve van kóddal a telefon? Mert az számít és az is hogy csinál e lesifotót ha rosszul ütik be mert ha nálam rosszul ütik be én azt gmail-en meg tom nézni kinél van
2016. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon elég jelszót cserélni számítógépről belépve, a simet meg ne tiltasd le, hátha meglesz.

Elegendő az összes költséget generáló szolgáltatást letiltani róla, aztán ráérsz azon gondolkozni hogy meglesz-e valaha.

2016. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
védve van számkóddal
2016. aug. 23. 23:45
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó, azt hogy kell?
2016. aug. 23. 23:46
 6/11 |Orfeusz| ***** válasza:
44%
Hívd föl párszor, hátha visszahozza egy becsületes megtaláló.
2016. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#2-es és azzal mire mész? Van egy fotód aztán kirakhatadod háttéképnek, mert senki nem fogja neked keeresgélni az illetőt..főleg a sünök nem
2016. aug. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7/7


Egész családba be van állítva ez nekünk, anyám telefonját egyszer ellopták, és a "sünök" elfogadták bizonyítékul, meg a gps koordinátákat is hogy hol van, és meg is lett a telefon képzeld el! :)

(Igen, a lockwatch, gondolom ezt használja az előző is, gps koordinátákat is küld, és még hangfelvételt is.)

2016. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Cm lockert használok gps van rajta de hangfelvétel nem de most akk elgondolkoztam hogy váltok lockwatch-ra
2016. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

LOehet, hogy érdemes rá valami olyan alkalmazást letölteni, amivel az útvonalát is tudod követni mondjuk a számítógépeden. Persze, ez nem utólag segítség, csak esetleg ha meglesz, vagy a következőre érdemes letölteni.

Itt van bővebb info:

[link]

2016. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!