Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel ragasszam vissza az...

Funaki kérdése:

Mivel ragasszam vissza az ÜVEGfóliát a telefonomra?

Figyelt kérdés
Ma levettem mert alá ment egy buborék és nem tudtam kiszedni... Ezért levettem hoy majd visszaragasztom de nem ragad... Egy plázában rakattam rá az üvegfóliát iPhone 4s-re. Előre is köszi a válaszokat!
2016. aug. 24. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem ragad, akkor vegyél újat 300 forintért az ebayen!
2016. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Ezek egy vékony szilikonréteggel "ragadnak" rá, amit ha fölszedsz, akkor nem fog visszatapadni. Ez nem ragasztó, hanem csak az üveg és a képernyő közti egyenetlenségeket tölti ki, így a légnyomás rányomja az üveget a kijelzőre.


Vegyél újat! Otthon is rá tudod rakni, csak jól tisztítsd meg előtte a telefont és egy kifejezetten pormentes helyiségben végezd az operációt!

2016. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha az ebayről rendelem meg akkor egy csomó idő amíg megérkezik. Annyit meg nem akarok várni. A Corvinban rakattam rá az előzőt 2000 forintért. Megéri vagy tényleg inkább rendeljem? Addig pedig lehet hogy széttöröm mert elég telefondobálós vagyok.. :D
2016. aug. 27. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!