Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felraktam a telefont töltőre...

Felraktam a telefont töltőre (20%-nál) és nem töltődik. Kicseréltem a töltőt, kábelt, befújtam kontakt spray-vel a csatlakozót egy pillanatra jó lett. Levettem az akksit, visszaraktam most 41%-ot mutat, de nem tölt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy a töltőd romlott el, vagy a telefonodon levő aljzat. Próbáld meg másik töltővel, ha úgy sem jó akkor szerviz.
2016. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az aljzattal lesz a baj,ki kell "feszíteni" úgy jó.Ezt lehet javítani?Külön panelen van?
2016. aug. 24. 21:19
 3/7 anonim válasza:
Vidd el a szervízbe ott megmondják
2016. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szervízve viszed minimum 2500-5000 forint között van a szerelesi díj
2016. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Felhívtam egy szervizt(vidéki vagyok nincs nagy választék) azt mondta javítható,ha forrasztható 5e ha cserélni kell az aljzatot(ha az adatszál nagyon sérült) 7e.Szétszerelik megnézik, ha sokallom összerakják visszaadják (ingyen).Igaz egy olcsó telefon (18e körül volt)de olyat tud amit egyik se:világítanak a gombok.Vagy esetleg valaki tud olyan telót?
2016. aug. 25. 16:30
 6/7 anonim válasza:
Mért mi a pontos neve?
2016. aug. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Javítok mert az utolsó mondatból kimaradt:ilyen árkategóriában. Így helyes:"Igaz egy olcsó telefon (18e körül volt)de olyat tud amit ilyen árkategóriában egyik se"
2016. aug. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!