Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jók a SONY telefonok?

Jók a SONY telefonok?

Figyelt kérdés
Pontosabban a Z5-re gondolok, de ha más sony telefonod van arról is érdekelne a véleményed.

2016. aug. 24. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Jokat irnak rola. Bar valamiert mostanaban kiment a "divatbol". Inkabb samsung meg iphone partiak vannak tobben. Pedig a Z5 egy elegge massziv csucskategorias telefon. Jobb a kameraja mint a iphone 6s plus-"é". A kepernyo megjelenitoje is igen-igen szep. Bar a beesesi szogei nem igazan jok, ha jol tudom oldalrol nezve nagyon "ritkan" halvanyul a kijelzo szineinek a kontrasztja/szine/elessege stb, de alig erzekelheto. Jol viszi a nagy memoriahelyet es procit igenylo jatekokat is, bar elegge..ku$£@&a felmelegszik neha. Elviekben az uzemideje is eleg jo. Jol birja.

En csak a kamera miatt vennek sonyt... Valamiert elmaradtak az ujabb telefonok mellett a telefonjaik.

2016. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

A sony az Xperia sorozattal egy picit újra erőre kapott, de a lufi elkezdett ereszteni, és rájöttünk, hogy mennyire egy trágya maga a cég.

Volt már pár sonym, még az ericson is sok. Szóval az androidos telefonjaik nagyon hamar merülnek, hamar belassul, hamar elavul, stb. Egy trágya az egész!

Mondom én, hogy évekig márkahű voltam.

Váltottam samsungra, egy s3 még mai napig mindenre jó. Brutális telefon.

Újabb modelleket nem is említve.

Huaweit is kipróbáltam, eszméletlen jók.

iPhoneok is jók, bár drágák otthon. Itt kint boldog-boldogtalannak az van. :)

Szóval a kérdés, miért vegyek egy rosszat ha kaphatok a pénzemért jót?

Ha meg a kamera a lényeg, akkor veszel egy jó fényképezőt, és egy középkategóriás telefont.

2016. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Szamomra legjobb ceg.Telefon+gyari fules (Ami Sony Sony) 3 evesek.A fules mai napig k*rv** jo szol,a telefon meg most fogja feladni (3 ev utan)

Azt hiszem a kovetkezo telefonom Xperia M2 lesz:))

2016. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 MZ.per.X ***** válasza:
57%

Jónak jók, de valamit mindig elrontanak a legtöbb telefonjukon.


Például sokszor pont a kamerát hozzák fel a tesztek, hogy a SONY telefonok rosszabb képet csinálnak, mint 1-2 másik telefon, amiben szintén ugyanaz a SONY által beszállított kamera van.


Vagy kisebb árfekvésben mindig kispóroltak valami fájót, például csak 2-4GB tárhely, míg más gyártók már rég 8-at adtak alapnak.


Nagyon sokáig el voltak maradva kijelzők terén is, még a Z sorozat első tagja sem volt ebben erős. Aztán erre válaszként nyomtak 4k kijelzőt, aminek az ég világon semmi haszna.


Vagy ha már jó fülesek....az Xperia X mellől például kispórolták a fülest, pedig az árába igazán belefért volna.


Vagy szokásos dolog a Sonynál, hogy szoftveresen hagyják elavulni a telefont, így kényszerítve rá a vásárlót hogy újat vegyen. Ilyen szempontból kicsit gáz, hogy 1-2 évente ugyanazt a hardvert kiadják más csomagolásban 1-el újabb rendszerrel.


Viszont konkrétan a Z1-5 sorozat nagyon jól összerakott, elegáns telefon, szerintem külsőre a SONY csinálja az egyik legszebb telefonokat.

2016. aug. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor szerintetek vegyek Z5-t vagy inkább nézzek más telefont?
2016. aug. 25. 08:24
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Helló,


A Z5 jó készülék, vagy ha túl nagy neked, akkor a Z5 Compactot javaslom.

2016. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
12%

iPhone 5s

Olcsó

Es nagyon erős

2016. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Iphone nem kell többet köszönöm
2016. aug. 26. 18:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem vennék Sonyt. Nagyon könnyen lehet vele szívni. Sajnos nem tudnak normáis szoftvert csinálni. Androidból inkább kerüld ezt a márkát.
2016. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sony nagyon megbízható, hosszútávra tőkéletes míg pl egy samsung-gal kb egy évet tudsz szenvedés nélkül kihúzni mert a touchwiz csak az s7 és utána levő telefonjain jó, a sony nagyon jó szoftveresen androidnál a legjobb.
2016. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!