Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Életem első okostelefonját...

Életem első okostelefonját szeretném megvenni, de nem igazán értek hozzá. Melyiket ajánlanátok és melyiket egyáltalán nem az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Huawei P8 Lite, Lenovo Vibe S1 Lite, LG K8, Samsung Galaxy J3 2016, Samsung Galaxy J5 2016, Sony Xperia E5

Más ajánlás nem érdekel, ezek közül kell egyet választani. Köszönöm a segítséget.



2016. aug. 25. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Huawei p8lite
2016. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boxs elküldtem..szoval a Huawei p8 liteot ajanlanam .samsungbol egyet sem
2016. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

dontsd el mire kell, mire akarod hasznalni, mekkora legyen a kijelzo stb.

Miert masok dontsek el helyetted?

2016. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most samsungrol váltottam egy sonyra a kijelzője láthatóan "rosszabb" nem egy super amoled ami megoszló hogy kinek jön be az a nagyon színes, nekem tetszett, de amúgy eddig 3 nap alatt bejött a sony is. Amúgy árukeresőbe rakd be összehasonlítani. A Samsung Huawei LG és az IPhone a legnépszerűbb telefonok azokból válassz.


Kedves "miért más döntsön helyetted" hozzád szólok. Tanácsot kért, ha mindenki ugyan azt mondja akkor sem biztos hogy amellet dönt csak kíváncsi mi mit mondunk. Ne feltételezd hogy hülye.

2016. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Kedves 3-as, azért tettem fel a kérdést, mert mint ahogyan írtam is, még sosem volt okostelefonom, ergo hiába nyitottam meg a készülékek adatlapját, nem sokat mondanak az ott lévő dolgok. Szóval örülnék a saját tapasztalatnak, ennyi. Nem mások fognak dönteni helyettem, de mivel nincs támpontom, nehéz a döntés. Amúgy szeretném, ha egy-két játék azért elfutna rajta, de nem ez a fő szempont.

2016. aug. 25. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább 16 gb belső memóriája legyen, akkor sose fogsz emiatt szívni. 2 gb belső memória, hogy gördülékeny maradjon, a többi már annyira nem fontos.
2016. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!