Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z2 Mi ez a Gyors...

Csigusz9 kérdése:

Sony Xperia Z2 Mi ez a Gyors halál?

Figyelt kérdés
A telefonomat beleejtettem tengervízbe és állítólag beázott de nem láttunk rá beázási nyomokat vannak benne ilyen kis jelölések ami vízre elszíneződik na ez nem színeződött el de ha be akarom indítani hármat rezeg és se kép se hang gépre dugom zöld, pirosat villog azután ennyi azt mondták, hogy gyors halált kapott mert rosszul naplózott valamit próbáltuk kézileg rátölteni az akksira de semmi valakinek valami ötlet? Azon gondolkoztam hogy veszek egy töröttet és átépítem az alaplapját a mostaniba de ha meglehet csinálni akkor nem adnék ki 30ezret egy törött telefonra... Kérlek titeket csak normális választ adj a hülyeségektől kíméljetek! :)

2016. aug. 25. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szervizbe mondták hogy beázott?

Akkor bizony beázott.


Viszont ha az usb és a sim fedélnél sincs elszíneződve pirosra, akkor nem a te hibád volt, mert pl a hangszóróknál vagy a jack-nél ázhatott be, ami miatt te nem tudtál volna tenni semmit. Kérj cserét.

Javítás nem biztos hogy lehetséges, max ha csak a burkolatot tartanád meg, de akkor nagyon profinak kellene lenned, mert ha szervizbe akarod, ott jó sok lesz a munkabér.

2016. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szervizbe volt egyik ismerősöm ért ezekhez úgymond második munkája hogy telefonokat javít és ő mondta
2016. aug. 25. 12:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem gyors halál hanem hirtelen halál a neve :D
2016. aug. 25. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:

De a beázás és a "hirtelen halál" két különböző dolog amúgy.


De 99% hogy beázás. Ha van rajta gari, elviszed a sony szervizbe, (azt mond sima vízbe tetted amúgy) ha nincs gari akkor szerintem kezdhetsz új telót nézni.

2016. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De olyan dolgokat művel a telefon mint ami a hirtelen halál előtt vannak.. meg kivettem a vízből és használtam még pár percig utána lekapcsoltam mert pár százalékon voltam azután itthon kapcsolnám be töltőn és semmi
2016. aug. 25. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elszíneződetlen beázás és a hirtelen halál is gari közé tartozik, szóval vidd el szervizbe.


Ha beázást mondanak, akkor érvelj hogy nincs elszíneződve, ott nem ázhatott be.


Ezen már nincs mit beszélni, te itt várod a csodát, de itt maximum válaszokat kapsz, szóval látogasd meg a Cordon szervízt.

2016. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha beázást mondanak, akkor érvelj hogy nincs elszíneződve, ott nem ázhatott be. "

Azaz nem a te hibád, mondjad nekik, és ne engedd hogy elküldjenek.


Mert a Cordon nem a legjobb szervizek közé tartozik MO-n. Sok mindenkit szeretnek átb*szni. Elég ha olvasol véleményeket a neten :D

2016. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!