Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok tanácsot adni mobilvá...

Tudnátok tanácsot adni mobilvásárláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 éve vettem egy Sony xperia sp-t és szerintem most lenne itt az ideje lecserélni mert eléggé belassult az egész és nagyon sokszor lefagy és nem reagál, a probléma az h nincs ötletem milyen telefont vegyek....nem szoktam rajta játszani csak netezni meg ugye hívni szóval nem kell egy csúcskategóriás valami, kb. olyan 100-120ezer Ft-tos árkategóriában gondolkodom, de nem tudom h váltanii kéne pl samsungra vagy mi legyen :/

bármilyen segítség jól jönne köszönöm


2016. aug. 25. 14:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Hopp egy fontos dolgot elfelejtettem, nem túl jó minőségű képeket készít, ebben a tekintetben is "jobb" kellene nála.
2016. aug. 25. 14:24
 2/10 anonim válasza:

Szia!

Sony Xperia XA esetleg Samsung Galaxy A5 (2016).

Talan meg Huawei P9 Lite

Ezek kozul valamelyik:)

2016. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 |Orfeusz| ***** válasza:

Ha a legjobb telefont akarod venni, akkor vegyél egy Oneplus 3-at!

125e Európából, ingyen postával, gyártói oldalról. A garancia is működik, az ő költségükön szállítják oda és vissza is a telefont.

A 125e-ben nincs benne a gyorstöltő, az +10e.


Ez csúcskategóriás, 6GB RAM és Snapdragon 820 van benne, nem fog belassulni.

2016. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 KLENOVICS LÁSZLÓ ***** válasza:
Ha Sonynál maradsz akkor Z5, vagy Z5 Compact.LG G4 szuper telo, jó a G5 is de az 130k körül van. Nexus 6p-nek szépen esik az ára, és nem igazán lehet belekötni, a tavalyi év egyik legjobbja. Én a Nexus 6p-t venném, ár-érték arányban a legjobb talán, és mivel Google, így már android 7.0 fut rajta.
2016. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
iPhone 5S most mar 100 alatt van es szuper telo.
2016. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Oneplus 3 magasan veri a többi ajánlott mobilt...
2016. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KLENOVICS LÁSZLÓ ***** válasza:
Jelezte a kérdező, hogy jó kamerás telot szeretne. Abban azért elmarad az Oneplus egy LG G4, vagy Nexus 6p-hez képest. Ajánlhatóbb szerintem a 6p, mert kamerában, kijelzőben, szoftveresen (7.0) is jobb.
2016. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem nem tud annyival többet a 6p meg a g4 kamerája, hogy megérje lecserélni a s820at egy nem éppen túl jó hírrel rendelkező s810re (a kijelentésem mögött személyes tapasztalat is van!)
2016. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
húhh szuper köszönöm szépen, lefogom az összeset csekkolni egyenként
2016. aug. 25. 19:07
 10/10 KLENOVICS LÁSZLÓ ***** válasza:

Van egy jó kis telefon kamera teszt a mobilarénán, ajánlom figyelmedbe.


[link]

2016. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!