Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég lenne a 16 gb is?

Elég lenne a 16 gb is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most készülök új telefont vásárolni. Az lenne a kérdésem, hogy elég lenne-e a 16 gb-os Iphone 5s, ha ezekkel "tölteném meg" a tárhelyet? : don't tap the white tiles 2, subway surf, crossy road (hajlandó vagyok megválni tőle), zombie tsunami, facebook, viber, instagram, twitter, snapchat (hajlandó vagyok megválni tőle), ask.fm, tumblr, face time, cow evolution, zongora, pacman, space invaders, billiárd, flipagram, vine, duolingo (ez egy nyelvtanuló app), wattpad (hajlandó vagyok megválni tőle) spotify music, iTunes és a VSCO (képszerkesztő app). Ezek mellé jönne 70-80 zene szám (ezeket át tudom tenni az MP4-re, ha szükséges) és végül max. 300 kép.

A savazókat kérem kíméljenek! Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!



#mobiltelefon #telefon #iPhone #iPhone 5S #Iphone 5s 16 gb #Iphone 5s gold
2016. aug. 26. 11:34
 1/3 anonim válasza:
Hát, szűkösen. 2 gigát én azért szabadon szoktam hagyni.
2016. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen (nekem ugyanilyenem van), a képeket el tudod menteni felhőbe, és időről időre kitörölheted a teló memóriájából, azzal tudsz tárhelyet felszabadítani.
2016. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a felsorolt appek között gondolom van 1-2, ami alapból rajta van a telfonon és, ha azokat nem számítjuk bele, amik számomra hanyagolgatóak, akkor nem lenne "kellemesebb" a használata?
2016. aug. 26. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!