Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 vagy P9 Lite?

Huawei P9 vagy P9 Lite?

Figyelt kérdés

Vodafon-nál lejárt a hűség időm, és mivel 6 éve vagyok előfizető, így eszem ágába sincs megszüntetni. Tehát hűség idő hosszabbítás esetén választhatok egy mobilt mellé. Red-es díjcsomagom van ami 9990ft/hó korlátlan minden irányban. Kettő telefon között gondolkozok, az egyik egy Huawei P9 a másik Huawei P9 lite ajándék okos órával. A P9-et választva 15990ft lenne a havi díjam, a P9 Lite-al 13990Ft. Ki melyiket venné.


UI: Más márka, vagy típus nem érdekel, Iphone-om volt, Samsung is, meg LG és Microsoft is. Jelenleg is Huawei P8 Lite-om van, és maradok a márkánál.


Köszönöm a válaszokat.


2016. aug. 26. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megyvagy elégedve a lite-val, akkor vedd azt.
2016. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A P9 sokkal jobb, ha tényleg csak annyi a különbség akkor egyértelműen P9.
2016. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez most nem teljesen ide tartozik, de..

Csak szerintem gáz, hogy 6éves előfizető esetén, meg redes csomag esetén is ennyit elkérnek+ ba?

Legalább akkor extra készülékbiztosítással adnák, vagy abból is az alap?

Én 5éve vagyok náluk előfizető, és majd most decemberben jár le a készülékhűségem, amiket én néztem ,azok szintén ez a 2 hüvely, vagy pedig egy s6os samu..


Ami a p9 előnyére írható, hogy 3. generációs ujjlenyomat olvasó van benne, míg a lite esetében 2. generációs, viszont ebből kifolyólag a 2. generációs előbb azonosít mint a 3. mivel az több információt vizsgál, a p9-nél még ott van a dupla kamerás megoldás meg a lézeres autofocus, ami a fényképek elkészítésénél mindenképp afelé döntené a mérleget, nézz meg egy (reklám: tech2 tesztet) azok azért elég szépen kivesézik.

De szerintem összességében a p9.

2016. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 3. Igen szerintem is kicsit f...ság de lényegében érthető. A 9990ft-os havidíjért cserébe korlátlanul beszélhetsz bárkivel bármennyit. A kedvezmény meg maga a készülék ára, és az a lehetőség, hogy nem egyszerre kell kifizetni az összeget. A P9 listaára függetlenül jelenleg is közel 160-170000ft, így a havi 6000ft 2 évig 144000ft. Ennek fényében igazából kapunk kedvezményt, és akkor mint említettem nem kell egybe kiadni a havi, sokaknak 2 havi fizut.

A 6-os Samuról én lebeszélnélek. Árban nincs messze tőle az S7 és azért tudásba nagy a különbség, még ha csak a bővíthetőséget, a kamerát, vagy az IP 68-as védelmet nézzük is. De ízlések... Szerintem nekem marad a Dual kamera, hogy ,,jobban láthassalak,, :)

2016. aug. 26. 13:09
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsi mindenkitől. Elég csúnyán benéztem, még szerencse, hogy rendelés előtt kicsit olvasgattam. Tehát amit én nem néztem a jobb oldalon apró betű:

Huawei P9: 15990ft/hó + átvételkor fizetendő 67980FT

Huawei P9 Lite: 13990FT/hó + átvételkor fizetendő 46980ft


Na így viszont már koránt sem korrekt a Voda, és teljesen egyetértek a 3.-ik hozzászólóval! Így már elgondolkodtató hogy lehet érdemesebb függetlenül venni egy összegbe. :O

2016. aug. 26. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok neked javasolni, hogy menj be egy voda boltba, ülj le szépen a kis asztalkájukhoz, aztán személyesen kérdezd meg, hogy milyen kedvezményeket tudnának neked felajánlani a további hűségidő hosszabbításáért cserébe, ott azért az eladók több mindent látnak.


Láv vodafone..csak ha az ember éves szinten negyedmilliót ott hagy náluk, akkor jó lenne ha kellőképpen megtudnák köszönni :D

2016. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Más országban hasonló előfizetésért, már ingyen hozzád dobják ezt a telefont.


[link]

Egy a sok közül.

De sajna a piac diktál és nem a kereslet.


Jobban megéri Függetlenül megvenni a telefonokat, mint szolgáltatótol drágábban hálózatfüggőként.

2016. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tehát, a 4. hozzászóló tanácsára bementem az üzletbe leültem a (nem volt kisasztal :) ) púlthoz, és beszélgettünk. A lényeg:

Hűségidő hosszabbítás esetén választott Huawei P9 mobil és a Red előfizú összesen havonta 17990ft, ebből lejön a családi kedvezmény ami a párom előfizuja az én nevemen, és ez havi 2000ft kedvezmény, így 15990ft a havi fizetnivaló.


Szerintem ez vállalható, tekintve az új 160000ft-os árát. havi 6000 a mobil díja ami két év után 144000ft.

Az megint más, hogy 2 év múlva nem ér majd 70000-et a mobil, de mindig jobb mint egy 10M-ós kocsi 10 éves törlesztése után eladni 1,5M-ért :)

Hétfőre itt lesz, ha valaki kíváncsi a mobilon bármire, mert fontolgatja a vásárlást, írja ide és megnézem, letesztelem.


Köszi mindenkinek a válaszokat.

2016. aug. 26. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:

És a 67980FT-t nem kell kifizetned?

AKkor gratula.

2016. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem kell kifizetni, mert ha azt a fizetési módot választom akkor is ugyanígy jönnék ki, csak kevesebb lenne a havi számla, de a vége így is úgy is 144000ft. Így néz ki a számlám:



Huawei P9


Szürke

1 Ft


Red Basic EU+ A e-Packkel

9 990 Ft / hó


Készülék havidíja

8 000 Ft / hó


SIM kártya ára

1 Ft


Vodafone EU Roaming


Alap biztosítás havidíja

0 Ft

A tarifa tartalmazza ezt a biztosítást!

Megrendelés összege

0 Ft

Havonta összesen fizetendő

17 990 Ft

-2000Ft

15 990Ft


Vodafone

2016. aug. 26. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!