Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 5S vs Samsung...

Apple Iphone 5S vs Samsung Galaxy S5?

Figyelt kérdés
Előnyök, hátrányok mindkét telefonnál illetve mennyire éri meg? Aksiidő, kamera, akadozások, élettartam, operációs rendszer és bármi más amit még szeretnétek megosztani. A válaszokat előre köszönöm! :)
2016. aug. 26. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Apple párti vagyok. Lehet leszólni hogy drága, de ez egy prémium készülék aminek prémium ára van. Pesze, tudom hogy az Androidnak is van varázsa, de én sokkal jobban szeretem az iOS design-ját. Én az 5S-t választanám. Nekem is az van, és a mai napig egy eszméletlen gyors telefon. Ha tudsz fotózni akkor gyönyörű képeket csinál. Egyszer sem fagyott le. Az 5S még egy jó 3 évig MINIMUM támogatott lesz, hiszen eszméletlen erős és az iOS az egyik legjobban optimalizált rendszer. Szerintem az iPhone-t válazd. Kissebb ugyan, de szerintem egy telefon ne legyen sokkal nagyobb 4-4,5 colnál. Ha jól tudom akkor az 5S már le van maradva 1-2 rendszerfrissítéssel. A legfontosabb: NE a specifikációk alapján dönts! Pl.: 5S 2 magos, viszont oda ver akár egy 8 magost is. Írj hogy mit választottál ;)
2016. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!