Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobillal tudok letolteni...

Mobillal tudok letolteni filmet? Pl egy galaxy s4 el?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 17:17
 1/5 s55 ***** válasza:

Igen, tudsz, pl torrentről.

[link]

2016. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl. Indavideóról - Opera (nem Opera Mobile, vagy Opera Mini) > megnyitod a filmet, kiteszed teljes képernyőre, ha van rá lehetőség, akkor kattins a HD verzióra, utána a letöltés ikonra. Play áruházból letölthető.

Youtuberól - Videoder (nem ez a teljes neve). Elöbb állítsd be a telefonodon a külső alkalmazások telepítésének engedélyezését, utána le is töltheted az appot (az app weboldaláról), majd telepíted. Nekem ez sokkal jobb, mint a TubeMate, vagy a Snap Tube app [gyorsabb, stabilabb és akár 4K-ban is enged letölteni).

2016. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kossz skacok . mrnt a zold. most ha jolertem az inda videot ha leszedem letudok szedni akar egy sorozat evadot?
2016. aug. 31. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vagy olyan mazohista, hogy egyesével megcsinálod, akkor rendben (viccet félretéve, én is töltöttem le teljes évadokat az indavideóról, az opera böngészőn keresztül).
2016. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja azota rajottem mar hogy csak igy mukodik az annyiba i maradt 😅
2016. szept. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!