Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630-as telefonom...

Nokia Lumia 630-as telefonom képernyője betört. Érdemes javítattni?

Figyelt kérdés
Véletlenül leejtettem a telefont, és az egész képernyője betört. Az érintőpanel működik, semmi baja, ugyanúgy tudom használni, csak a felülete be van törve. Szerintetek érdemes javíttatni, vagy nem, mert méregdrága? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 27. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonon megkérdezel 1-2 szerívzt, hogy mibe kerülne. Aztán átnyálazod az apróhirdetések világát, hogy egy ilyen telefont mennyiért vehetnél. Aztán kalkulálsz, hogy neked mi a jobb. Nem atomfizika ez...
2016. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha milliárdos vagy nekem volt lumia 1320 és 3 szerelöhöz vittem minden hol az várt hogy 20000ft. Nem javitotam meg mert a lumiák nagyon szarak!!! Vegyél helyette egy androidos telot vagy Iphone telot. Amig meg nem lesz új telo használd azt
2016. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már a Lumia név is választ ad a kérdésre: nem, nem érdemes. Hamarosan úgyis eltűnnek a Lumiák, nem érdemes költeni rá. Szerintem szerezz be egy másik telefont (mindenképp Androidost vagy ios-ost).
2016. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!