Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 miért nem...

Samsung Galaxy S5 miért nem tud usb 3-asként csatlakozni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy S5-ösöm, vettem hozzá megfelelő USB 3 as kábelt, de csak 2.0 val tud csatlakozni, mi lehet a probléma?

OS: Win7 Pro 64 bit

BIOS-ban engedélyezve van az USB3.

Eszközkezelőben USB vezérlőknél hibátlanul ott van az usb 3.0 gyökérhub, valamint az usb 3.0 Extensible Host Controller.

A telefon T-mobile-os (már független). Csatlakoztatom a telót, tálcán az alábbi felirat jelenik meg buborékban: "Ez a samsung mobile usb composite device gyorsabb adatátvitelre képes, ha super speed USB 3.0 portra csatlakoztatja." WTF? Próbáltam az alaplapi, illetve a házon lévő usb3 portokon is, no success :S

A másik probléma, neten néztem videókat, ha usb re tolod a telót, van lehetőség választani, hogy:

-Médiafájlok átvitele

-Képek átvitele

-Midi eszközök csatlakoztatása

-Töltés

-és valami usb3 as csatlakozás.

Na nekem ilyen usb 3 as csatlakozási lehetőség nincs :S Úgy ahogy van hiányzik abból a menüből :S

Ötlet, tapasztalat van valakinek?

Sajna más usb 3 as cuccom nincs, hogy kipróbáljam, hogy jó-e egyáltalán maga a port :S



2016. aug. 27. 16:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!