Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4-es töltő kábelt át...

IPhone 4-es töltő kábelt át lehet alakítani jack-re?

Figyelt kérdés
Van az autómban egy iPhone 4-es töltő (a rádióból jön ki a vezeték és a végén egy iPhone csatlakozó van). Ezzel a csatlakozóval lehet iPhone 4-ről zenét hallgatni az autóban, úgyhogy hang átmenetnek is kell benne lennie. Arra gondoltam hogy levágnám az iPhone csatlakozót és a helyére egy jacket rakok. A hang kábeleket bekötném a jackbe a többit meg csak leragasztanám és nem kötném be sehova. Hány kábel lehet ebben a vezetékben? És honnan tudom hogy melyik a hang kábel?
2016. aug. 28. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan hogy hang kábel külön nincs benne, csak olyanok amik az adatokat(ebben az esetben a hangot) továbbítják és amik az áramot veszik fel és jutattják el az akkuba.

Szerintem inkább valami átalakító kábelel kéne próbálkozni.

2016. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az autódban egy dokkoló van, és adatként megy át a zene a telefonról.

Rádió típusa?

2016. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

#2 a rádió típusát nem tudom mert eredeti beépített rádió van benne de egy 2008-as 5 ajtós Honda Civic rádiója

2016. aug. 31. 02:55
 4/17 anonim ***** válasza:
2016. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 igen ilyen van benne és annak a végét akarom kicserélni jackre, csak a videóban egy 4 ajtós (fd) Civic van, az enyém meg egy 5 ajtós (fk2) és abban ahhoz hogy elérjem a rádió hátulját teljesen szét kell szedni a műszerfalat
2016. szept. 1. 01:17
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem kell elrontani, egy iphone 30pin to audio jack átalakito kell. Az ebayen biztos van, kinábol ingyenes szállitással.
2016. szept. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]


van itt mindenféle, mikrousb töltős is meg anélkül is.

olyat válassz amelyiknek female a 30pin-es konnektorja

2016. szept. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek a 30 pines csatlakozón analóg vagy digitális jel megy át?
2016. szept. 14. 21:47
 9/17 anonim ***** válasza:
2016. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Analog, 2,3,4 -es pin.
2016. szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!