Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első kamera hogy kell teljes...

Gagxi kérdése:

Első kamera hogy kell teljes képernyőre váltani?

Figyelt kérdés
Lg g5 öm van este buli elején még teljes képernyön volt az első kamera másnap már csak középen egy kis kockában mutatja a kamerát a képernyő többi része fehér de a kép teljes méretben menti van vmi kis ikon alul egy női haj szerű lehet állítani 0 és 8 között és kerestem a beállitásoknál de nem találtam semmit.

#Android #LG G5 #lg g5 kamera #android lg
2016. aug. 29. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért fehér a szélen körbe, mert az előlapi kamerával így vakuzik. Kiállítani nemtudom sajnos hogyan kell, talán próbald meg kikaocsolni a vakut(ha előlapin nem lehet, akkor kapcsold ki hátlapin, és úgy válts előlapira), vagy pedig nézz szét a beállítasokban. Valahol biztos lehet állítani, sőt szerintem még gyorsgombon is van.

Az a női kép a fotó szépítését jelenti(retusálás)

2016. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első mondatom nagyon furcsa lett bocsánat. Na szóval a lényeg az hogy az csak előlapi vaku
2016. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vakun kívül mindent probálgattam elég volt a vakut simán ki kapcsolni ☺
2016. aug. 29. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!