Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Thor telefonomnak nem...

Vernee Thor telefonomnak nem érzékel az ujjlenyomat olvasója. Mit tegyek? Több lent!

Figyelt kérdés
Az ujjlenyomat olvasója nem akar érzékelni semmit. Már egyszer újra is indítottam, de semmi. A telefon fél éves, és korábban nem volt ilyen probléma. Már egyszet elvégeztünk rajta egy rendszervisszaállítást, és akkor jó lett. Aztán estére kikapcsoltam, éd reggel, amikor bekapcsoltam, megint nem érzékelt. Semmit se akar érzékelni, új ujjlenyomatot se tudok hozzáadni. Mi lehet a hiba? Segítsetek kérlek! Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 29. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
szerviz
2016. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet kiment a kamera. szerviz.
2016. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza gariba. Oh wait...
2016. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy az 5. OAT update miatt van? Mert sztem szoftveres a hiba.
2016. aug. 29. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha update, ráadásul OTA update után kezdte ezeket akkor simán lehet szoftveres gond. Próbáld meg újraflashelni a legfrissebb szoftvert hátha akkor helyreáll, ha nem akkor az egyel régebbit amikor még jól működött.
2016. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom.
2016. aug. 29. 22:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Pillanatnyilag nem tudom, hogy ezeket hogyan tudnám megcsinálni, ha valaki ebben tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.
2016. aug. 29. 22:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az 5. OAT frissítés óta lépett fel a hiba,azóta amikor ki és bekapcsolom, az ujjlenyomat olvasó resetelésig nem csinál semmit. De ha ezután is újraindítom, megintcsak semmi.
2016. aug. 29. 22:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmár jó az ujjlenyomat olvasó, viszont ha fül/fejhallgatóval zenét akarok hallgatni, azok mind recsegnek. Egyébként a frissítésekkel nem csináltam semmit.
2016. aug. 31. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!