Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge miért...

3 napos mákos lecsó kérdése:

Samsung Galaxy S6 Edge miért kapcsol ki?

Figyelt kérdés

Szóóóval:

-Van egy Decemberben vásárolt Samsung Galaxy S6 Edge telefonom.

-Nem szedtem le rá semmi kártékony dolgot.

-Éjszaka töltőn van bekapcsolva és reggel kikapcsolva találom meg.

-Elég gyorsan merül, mondjuk egész nap kapja az ívet így 1 nap 2x kell tölteni. (20%-nál szoktam)


Esetleg reseteljem ,hogy ne induljon újra?



2016. aug. 29. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem újraindul, hanem kikapcsol. Nem ugyanaz. Valszeg hardveres probléma, vidd vissza gariba.
2016. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj ,hogy Decemberben NYERTÜK a telenornál.

Ebben az esetben hova vigyük vissza?

2016. aug. 29. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor is hozzájuk. Nem tudom, milyen feltételekkel nyertétek. Ha nem vonatkozik rá garancia, legfeljebb elküldenek. De egy próbát megér. Ha az nem, akkor Samsung.
2016. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mindig éjszaka kapcsol ki. Az is lehet ,hogy ráfekszem és megnyomom a kikapcsológombot.
2016. aug. 29. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ráfekszel a bekapcsológombra, aztán még a kikapcsolás gombra is a kijelzőn? :)


Lehet amúgy, hogy túlmelegszik töltés közben, azért kapcsol ki. Gyorstöltő? Lehet, hogy egy sima USB-s töltő megoldaná a problémát.

2016. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet! Akkor eggyenlőre kikapcsolom a gyorstöltőt. Köszi a segítséget!
2016. aug. 29. 16:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Feltöltöttem 100%-ra gyorstöltéssel aztán egész éjszaka "lassú" töltésen volt miközben ment a zene. Ráadásul nem az ágyra hanem egy random gépházra tettem. Így nem kapcsolt ki. Köszönöm!
2016. aug. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!